Radoši Komandu Uzdevumi

​No mākslas līdz modes, no filmas līdz glezniecībai: sajūsma, izbrīns, pētīšana un izteiksme

Cilvēki mīl izteikties.Piedaloties mākslas procesā, jo īpaši kā grupa, kurai ir pilnīga izteiksmes brīvība, kurā nav likumus, garīgās veselības uzlabošana padara cilvēkus laimīgākusun veselīgākus.Mākslas komandas veidošanas aktivitātes ir relaksējošas, tie samazina stresa līmeni, radot mieru un garīgo skaidrību.Dalībnieki tiek ņemti ārpus viņu regulāras rutīnas un ir pilnīgi iegremdēti jaunradei. Tas ir kā garīgās brīvdienas no parastiem domāšanas procesiemKad cilvēki piedalās jaunajā aktivitātē un iziet ārpus savas komforta zonas,tas palielina smadzeņu savienojamību un plastiskumu, radot jaunussavienojumus starp smadzeņu šūnām. Koncentrēšanās un radošā domāšana ir nepieciešama, lai gūtu panākumus. Radošie komandas veidošanas vingrinājumi uzlabo komandas sadarbību un problēmu risināšanas prasmes.Tā kā šeit nav nekādus likumus, dalībnieki spēj izstrādāt unikālus risinājumus un apspriest tos ar grupu.

Veidojot mākslas darbu vienā grupā tiek radīta kopīga sasniegumu sajūta.Tas veicina katra dalībnieka pašcieņu, veidojot "es to varu" attieksmi.Uzlādēti ar dopamīnu, dalībnieki jūtas saistoši un motivēti uzņemties jaunus izaicinājumus.

Šeit ir atlasītas Catalyst Global populārākās radošās un mākslinieciskās komandas veidošanas aktivitātes.Vajadzīga palīdzība lēmuma pieņemšanā?Vai meklējat kaut ko citu?Rakstiet mums.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles