Supergrāvējs

Komandas veido filmas treileri

2 - 4 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Supergrāvējs izaicina dalībniekus veidot dinamiskās, uzmanību satverošās filmu treilerus, kas šķērso robežas un uztver jautājuma būtību. Komandas tiek nodrošinātas ar daudziem aksesuāriem: drukātas rokasgrāmatas, kurās izskaidroti tehniskie aspekti, kā nofilmēt treileri, un planšetdators ar digitālu veidni, kurā ir fiksēti elementi, t.sk. skaņu celiņš, multivides avoti (ko vajag uzņemt treilerī), kā arī tukšie uzraksti, uz kuriem dalībniekiem jāraksta scenārijs. Tas nodrošina, ka galīgā video būs ar augsto kvalitāti un izskatīsies profesionāli. Tomēr komandu izaicinājums ir padarīt treileri par atbilstošu scenārijam, un viņi atklās, ka tas prasa apdomību, plānošanu un profesionālo izpildi, kā arī augstāko pašpārliecinātību! Katra komanda saņem atšķirīgu tēmu, un tas nodrošina daudz dažādās beigās ekranizācijas laikā.

Mācību rezultāti

Supergrāvējs atspoguļo īstu filmu veidošanas pasauli ar stingriem termiņiem, lielām cerībām un spiedienu. Dalībnieki uzzina, ka skaidrība un uzmanība palīdz radošajam procesam, tās padara sarežģītu uzdevumu daudz vienkāršāku. Tur ir daudz dažādu lomu: tehniskā, scenāriju rakstīšana un tēlojums prasa daudz dažādu prasmju un personību, un komandām ir atbilstoši jāpārvalda viņu cilvēkresursi. Dažreiz ir tādas lomas, kurās komandā nav acīmredzamas atbilstības spēka.

physical distancing

Physical Distancing

This activity can been designed to adhere to physical distancing guidelines. We modify the program to avoid game materials and handouts that need to be passed between participants. And, avoid anything where you have to get too close! Our skilled facilitators will be there to guide your participants throughout the experience, ensuring that as well as keeping to social distancing protocol each participant is engaged and having an enjoyable learning experience. Get in touch to find out how we can customise this experience for physical distancing and your team.

Related Testimonial

Risinot šo interesanto un sarežģīto uzdevumu, mūsu komandas bija izstieptas radošajā domāšanā. Ņemot gala rezultātu, kas tika iemūžināts uz video, izcēlās mūsu komandas daudzveidība, un tika pastiprinātas mūsu uzņēmumu vērtības.

Coca Cola

Nosūtīt pieprasījumu