ibuild

Uzlabojiet komandas komunikāciju

1.5 - 3 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
4 - Neierobežoti

Par

Šī aktivitāte aktīvi iesaista visus dalībniekus. Tās galvenais mērķis ir veicināt komunikāciju un sadarbību starp dažādām uzņēmuma nodaļām. Lai komanda varētu paveikt uzdevumu, svarīga ir katra dalībnieka aktīva līdzdalība. Dalībnieki tiek sadalīti mazākās grupās, un katrai no tām tiek piešķirta noteikta komunikācijas procesa loma. Aktivitātes laikā komandām, izmantojot savu stratēģiju, ierobežotā laikā no vienkāršām detaļām ir jāizveido modelis.

Mācību rezultāti

Ibuild ir saliedējoša aktivitāte ar efektīviem rezultātiem. Tā galvenokārt ir vērsta uz valodas nozīmi, atgriezenisko saiti un efektīvas stratēģijas izveidi. Spēlei ir ļoti stingri noteikumi, kas palīdz maksimāli uzsvērt tās galveno ideju - pareizas informācijas nodošanu. Ibuild ir lielisks veids, kā uzlabot komunikāciju starp dažādām uzņēmuma komandām vai nodaļām, kā arī ar uzņēmuma klientiem. Pēc aktivitātes tiek organizēta izvērtēšana, kuras laikā dalībnieki dalās ar gūto pieredzi un secinājumiem.

physical distancing

Physical Distancing

This activity can been designed to adhere to physical distancing guidelines. We modify the program to avoid game materials and handouts that need to be passed between participants. And, avoid anything where you have to get too close! Our skilled facilitators will be there to guide your participants throughout the experience, ensuring that as well as keeping to social distancing protocol each participant is engaged and having an enjoyable learning experience. Get in touch to find out how we can customise this experience for physical distancing and your team.

Related Testimonial

IBuild bija efektīvs uzdevums, kas palīdzēja izprast, kā mēs lietojam valodu - gan runājot, gan izmantojot ķermeņa valodu. Tas bija jautri, un mēs labāk iemācījāmies sadarboties viens ar otru.

Ferring

Nosūtīt pieprasījumu