Labsajūta

Labklājība ir fiziskās, psihiskās un garīgās veselības kombinācija

Labklājība darbavietā ir ārkārtīgi svarīga darbinieku iesaistīšanai un uzvedībai. Lielākā cilvēku daļa uz planētas pavada vairāk laika strādājot nekā darot kaut ko citu. Īstenojot labklājības pasākumus darbavietā ir ideāls veids, kā attīstīt veselības aktivitātes.

Pētījumi rāda, ka organizācijas, kas iegulda ilgtermiņa veselības un labklājības stratēģijās, īsteno kvantitatīvi novērtējamus ieguvumus, samazinot neierašanās darbā, un palielinot darbinieku entuziasmu un centību.

Ir svarīgi izveidot veselības kultūru darbavietā, izmantojot konsekventu, efektīvu un pastāvīgu stratēģisku komunikāciju, kas izglīto un motivē darbiniekus ar uzticību un godīgumu.Efektīva labklājības stratēģija balstās uz vadītāju apņemšanos saglabāt savas vērtības un būt par paraugu.Ir jāveido organizācijas fiziskā kultūra un sociālās palīdzības tīkli, lai nodrošinātu darbinieku labsajūtu.

Komandas veidošanas programmas ir pārbaudīta darba vietas labsajūtas stratēģijas sastāvdaļa."Ar galvu uz kājām" programma piedāvā vienkāršu ikdienas jogas praksi darbavietā."Divas ciltis" ir vietējo sportu spēle, kas ļauj ikvienam iesaistīties līdzvērtīgos konkurences apstākļos."Mind to Motion", "Global Grooves" un "One Voice" programmas nodrošina prieku un labsajūtu ar neierobežotu radošu mūziku, kustību un ritmu.

Apskatiet šīs programmas, kas izceļ fizisko un garīgo labklājību.Vajadzīga palīdzība lēmuma pieņemšanā?Vai meklējat kaut ko citu? Rakstiet mums.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles