Catalyst Latvija - Sīkdatņu politika

Lai Catalyst Latvija mājaslapa būtu ērtāk lietojama, mēs izmantojam sīkdatnes. Uzziniet, kādas sīkdatnes un kādiem mērķiem tiek izmantotas šajā lapā.

(Atjaunināts 01.08.2018)

Sīkfaili ir teksta faili, kas satur mazu informācijas daudzumu, kas tiek lejupielādēti jūsu ierīcē, kad apmeklējat vietni. Tad sīkfaili tiek nosūtīti atpakaļ uz sākotnējo vietni katrā nākamajā apmeklējuma reizē vai uz citu vietni, kas atzīst šo sīkfailu. Sīkfaili ir noderīgi, jo tie ļauj vietnei atpazīt lietotāja ierīci. Plašāku informāciju par sīkfailiem varat atrast: www.allaboutcookies.org un www.youronlinechoices.eu


Sīkfaili veic daudz dažādu darbu, piemēram, ļaus jums efektīvi pārvietoties starp lapām, atceroties savas preferences un kopumā uzlabojot lietotāju pieredzi. Tie var arī palīdzēt nodrošināt, ka jūsu tiešsaistes reklāmas ir vairāk saistītas ar jums un jūsu interesēm.

(Ja mēs pieminējam "sīkfailus", mēs domājam arī par tīmekļa tehnoloģijām, kas apkopo informāciju līdzīgi sīkdatnēm tīmekļa vietnēs vai e-pastos. Kad mēs pieminējām "vietnes", mēs domājam arī mobilās lietojumprogrammas un e-pastus.)

Catalyst Global sīkfaili parasti satur:

    1. unikāls nosaukums, ko izveidojusi vietne;
    2. vērtība - informācija tajā, kas atgādina jūsu iepriekšējās darbības;
    3. derīguma termiņš, kas nosaka, cik ilgi sīkfails turpinās darboties jūsu pārlūkā, pirms tiek automātiski izdzēst.

Šajā tīmekļa vietnē izmantotie sīkfaili ir iedalīti kategorijās, kas atrodami "ICC UK Cookie Guide". Zemāk ir norādīts visu sīkfailu saraksts, ko izmanto šajā vietnē pēc kategorijām.

Stingri nepieciešami sīkfaili

Šie sīkfaili ir būtiski, lai jūs varētu pārvietoties pa vietni un izmantot tās funkcijas, piemēram, piekļūt tīmekļa vietnes drošajām vietām. Bez šīm sīkdatnēm šādus pakalpojumus, piemēram, izmantojot iepirkšanās grozi vai e-rēķinus, nevar nodrošināt. Tā kā šie sīkfaili ir stingri nepieciešami, mums nav jāprasa jūsu piekrišana tos izmantot.

Izpildīšanas sīkfaili

Šie sīkfaili savāc informāciju par to, kā apmeklētāji izmanto vietni, piemēram, kuras lapas apmeklētāji izmanto visbiežāk, un vai viņi saņem kļūdas ziņojumus no tīmekļa lapām. Šie sīkfaili neievāc informāciju, kas identificē apmeklētāju.

Šajā kategorijā ietilpst tīmekļa analītika, kas izmanto sīkdatnes, lai apkopotu datus, lai uzlabotu vietnes veiktspēju. Piemēram, tos var izmantot dizainparaugu testēšanai, lai lietotājiem nodrošinātu konsekventu izskatu.

Dažas no tām ir analītiskās sīkdatnes, kas tiek iestatītas, izmantojot trešās puses tīmekļa analīzes programmatūru, kas ļauj mums kontrolēt mūsu vietnes datplūsmu. Piemēram, mēs izmantojam "Google Analytics" un "Universal Analytics" sīkfailus, lai palīdzētu mums to kontrolēt. Šie sīkfaili var arī mums pastāstīt, cik daudzi no mūsu apmeklētājiem ir vīrieši vai sievietes, un var apkopot to apmeklētāju skaitu, kuri ir noteiktā vecuma diapazonā, vai noteiktās interešu kategorijās. Visa informācija, ko šīs sīkdatnes savāc, tiek apkopota un tādējādi ir pilnīgi anonīma. Tā tiek izmantota tikai, lai uzlabotu vietnes darbību.

Uzziniet vairāk kā Google izmanto Jūsu datus vai kā atteikties no jūsu datu nosūtīšanas Google.

Izmantojot Catalyst Global tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka jūsu ierīcē tiek izmantoti šie sīkfailu veidi.

Funkcionālie sīkfaili

Šie sīkfaili ļauj vietnei atcerēties jūsu izvēli (piemēram, jūsu lietotāja vārdu, valodu vai reģionu) un nodrošināt uzlabotas un personalizētas funkcijas. Piemēram, šos sīkfailus var izmantot arī, lai atcerētos veiktās izmaiņas teksta izmēram, fontiem un citām tīmekļa lapu daļām, kuras jūs varat pielāgot. Tie var arī tikt izmantoti, lai sniegtu pakalpojumus, kurus esiet pieprasījis, piemēram, skatīties videoklipu vai komentēt blogu. Šo sīkfailu apkopotā informācija var būt anonimizēta, un tā nevar izsekot jūsu pārlūkošanas darbībām citās vietnēs.

Izmantojot Catalyst Global tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka jūsu ierīcē tiek izmantoti šie sīkfailu veidi.

Mērķauditorijas sīkfaili vai reklāmas sīkfaili

Šie sīkfaili savāc informāciju par jūsu pārlūkošanas paradumiem, piemēram reklāmu, kas attiecas uz jums un jūsu interesēm. Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai sniegtu jums un jūsu interesēm atbilstošāko reklāmu. Tie tiek izmantoti, lai ierobežotu reklāmu skatīšanas reižu skaitu, kā arī palīdzētu novērtēt reklāmas kampaņu efektivitāti. Parasti tos izvieto reklāmas tīklos, izmantojot vietnes operatora atļauju. Viņi atceras, ka esat apmeklējis vietni, un šī informācija tiek kopīgota ar citām organizācijām, piemēram, reklāmdevējiem. Diezgan bieži mērķauditorijas atlases vai reklāmu sīkdatnes tiks saistītas ar vietnes funkcionalitāti, ko nodrošina cita organizācija.

Izmantojot Catalyst Global tīmekļa vietni, jūs piekrītat, ka jūsu ierīcē tiek izmantoti šie sīkfailu veidi.

Trešo personu sīkfaili un sociālie tīkli

Ja jūs noklikšķināt uz saites no Catalyst Global tīmekļa vietnes uz trešo pušu vietnēm (piemēram, ja jūs dalāties ar saturu no Catalyst Global tīmekļa vietnēm ar draugiem vai kolēģiem, izmantojot sociālos tīklus), no šīm trešo pušu vietnēm var tikt nosūtīti sīkfaili.

Trešās puses vietnēm ir sava privātuma un sīkfailu politika, kuras Catalyst Global nevar kontrolēt. Lūdzu, pārbaudiet trešo pušu vietnes, lai iegūtu plašāku informāciju par to sīkdatnēm un to pārvaldību.