Par mums

Iepazīstieties ar Catalyst Global komandu saliedēšanas organizatoriem Latvijā un Baltijā, kas nodrošina neaizmirstamākās komandu saliedēšanas aktivitātes. Iepazīstiet viņu zinošo, pieredzējušo un vienmēr pozitīvi noskaņoto komandu, kas priecāsies palīdzēt jums noorganizēt lielisku komandas pasākumu jebkurā laikā.

dace stipniece catalyst latvia

Par Catalyst Teambuilding Latvijā

Izcilība nav tikai viena cilvēka darbs - ir vajadzīga komanda. Ļoti laba komanda! Tāda komanda, kādu mēs palīdzēsim jums izveidot.

Lasīt vairāk

Catalyst Global

Par Catalyst Global

Catalyst Global ir korporatīvo komandu saliedēšanas pasākumu veidotāji. Pasaules vadošie biznesa spēļu izveidotāji ar vismaz 140 pārbaudītām programmām.

Lasīt vairāk

catalyst network

Catalyst Team Building tīkls

Catalyst Team Building ir lielākais komandu saliedēšanas pakalpojumu sniedzēju tīkls visā pasaulē, ar pārstāvjiem vairāk nekā 90 pasaules valstīs. Mēs esam pārliecināti, ka komandu saliedēšanas aktivitātes ir neatņemama sastāvdaļa, kas palīdz uzlabot un attīstīt uzņēmuma kultūru un komandu. Catalyst partneri no pasaules lielākajiem komandu saliedēšanas uzņēmumiem ikdienu sadarbojas, lai apmainītos ar pieredzi un labākajām idejām. Tāpat mēs dalāmies ar pieejamajiem resursiem, labākajiem pieredzes stāstiem un biznesa iespējām, lai kopīgi radītu kvalitatīvus, sociāli atbildīgus un vērtīgus komandu saliedēšanas pasākumus mūsu klientiem visā pasaulē. Iepazīstieties ar mūsu tīkla partneriem.

Lasīt vairāk

haka action catalyst teambuilding

Ziņas

Iepazīstieties ar jaunākajām ziņām komandu saliedēšanas nozarē no Catalyst tīkla partneriem visā pasaulē.

Lasīt vairāk

b1g1 study tour

B1G1 labam biznesam

Ilgtermiņa sadarbība, kas ir izveidota starp Catalyst Global un bezpeļņas organizāciju Buy1GIVE1 (B1G1), sniedz mums iespēju palīdzēt un atbalstīt cilvēkus visā pasaulē, kam tas ir visvairāk nepieciešams, jo par katru mūsu pasākuma dalībnieku mēs veicam ziedojumu B1G1, kas tālāk tiek novirzīts dažādiem labdarības mērķiem.

Lasīt vairāk