Par mums

Iepazīstieties ar Catalyst Global komandu saliedēšanas organizatoriem Latvijā un Baltijā, kas nodrošina neaizmirstamākās komandu saliedēšanas aktivitātes. Iepazīstiet viņu zinošo, pieredzējušo un vienmēr pozitīvi noskaņoto komandu, kas priecāsies palīdzēt jums noorganizēt lielisku komandas pasākumu jebkurā laikā.

dace stipniece catalyst latvia

Par Catalyst Latvija

Catalyst Team Building darbību Latvijā ar ekskluzīvo licenci nodrošina Catalyst Baltic - Latvijas vadošais komandas veidošanas uzņēmums.

Lasīt vairāk

Catalyst Global

Par Catalyst Global

Catalyst Global ir uzņēmumu komandas veidošanas idejas radītāji. Mēs esam pasaules vadošais biznesa spēļu izstrādātājs - šobrīd piedāvājam 140 efektīvu komandas saliedēšanas programu, ko izmanto Catalyst komandas veidošanas uzņēmumu tīkla dalībnieki visā pasaulē. Catalyst Latvija ir ekskluzīvā licence, kas ļauj pārdot un īstenot Catalyst komandas veidošanas programmas Latvijā.

Lasīt vairāk

catalyst network

Catalyst komandas veidošanas uzņēmumu tīkls

Catalyst Latvija ir Catalyst komandas veidošanas uzņēmumu tīkla biedrs. Šajā tīklā ir vairāk nekā 50 dalībnieku no vairāk nekā 90 valstīm, kas regulāri apmainās ar labo praksi un sadarbojas, lai izstrādātu augstākās kvalitātes komandas veidošanas programmas visā pasaulē.

Lasīt vairāk

haka action catalyst teambuilding

Komandas veidošanas nozares jaunumi - Catalyst Latvija

Catalyst Latvija ir pasaules lielākā komandas veidošanas uzņēmumu tīkla biedrs. Uzzini aktuālākos komandas veidošanas nozares jaunumus no Catalyst komandas veidošanas uzņēmumu tīkla biedriem!

Lasīt vairāk

b1g1 study tour

Sociālā atbildība - Catalyst Latvija

Catalyst Latvija ir Catalyst tīkla biedrs. Tas ļauj piedalīties globālā sociālā iniciatīvā Buy1GIVE1 un radīt pievienoto vērtību cilvēkiem un sabiedrībām. Katrs Catalyst Latvija komandas veidošanas programmas dalībnieks sniedz savu ieguldījumu nevalstiskās organizācijas B1G1 darbības nodrošināšanai.

Lasīt vairāk