Social Responsibility for Real Impact

Ilgtermiņa sadarbība, kas ir izveidota starp Catalyst Global un bezpeļņas organizāciju Buy1GIVE1 (B1G1), sniedz mums iespēju palīdzēt un atbalstīt cilvēkus visā pasaulē, kam tas ir visvairāk nepieciešams, jo par katru mūsu pasākuma dalībnieku mēs veicam ziedojumu B1G1, kas tālāk tiek novirzīts dažādiem labdarības mērķiem.

"Catalyst Global" patiešām rada ietekmi komandu saliedēšanā. "Catalyst Global" ietekmē ne tikai vienkārši ar vārdiem, bet mēs arī padarām to, ko no mums sagaida. Kad katru reizi un jebkur pasaulē kāds piedalās "Catalyst Global" programmā ar vienu no tīkla partneriem, "Catalyst Global" piešķir to vienam no B1G1 speciāli atlasītajiem liela mēroga projektiem. Bet tas vēl nav viss! Tīkla partneri, kuri ir B1G1 dalībnieki, arī ziedo katru reizi kad viņi vada programmu, lai visu apvienotu kopīgā labdarības pasākumā!

Mēs ļoti iesakām iepazīsties ar B1G1. Atšķirībā no tradicionālajiem modeļiem, B1G1 palīdz maziem un vidējiem uzņēmumiem panākt lielāku sociālo ietekmi, iekļaujot ikdienas darbības, lai radītu unikālas labdarības stāstus. Katrs biznesa darījums (un kā rezultātā jūsu ikdienas aktivitāte) var ietekmēt dzīvi pat jā tas ir 1 cents.

Kopā ar "Catalyst Global" tas papildina lielisku "pozitīvu loku": lielisku spēļu dizainu, lielisku ietekmi uz visiem dalībniekiem un viņu uzņēmumiem, darot lieliskas lietas kopā ar jums.

Our Impact to UN Sustainable Development Goals

B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG


B1G1 SDG