Ledlauži un Enerdžaizeri

Katrai konferencei ir klusi brīži: motivējiet auditoriju ar mūsu radošajiem enerdžaizeriem

Ledlauži un enerdžaizeri ir neformālie uzdevumi lai atbalstītu vai uzsāktu sarunu konferences dalībniekiem, mācību sesijās vai komandu saliedēšanas dienās. To var izmantot jebkurā sanāksmē, kurā dalībnieki grib atpūsties viens ar otru, un kur vadītājs var izmantot enerdžaizera aktivitāti. Labi pavadīts enerdžaizers pievērsīs uzmanību, un vissvarīgāk, saglabās uzmanību!

Apsveriet šādus enerdžaizeru scenārijus:

- Dalībnieki nāk ar dažādam kvalifikācijas iemaņām;- Lai sadarbotos kopīga mērķa sasniegšanai, kolēģiem ir ātri jāsavienojas;
- Kompānijas departaments ir nesen izveidots;- Diskusijas tēma nav zināma iesaistītajām personām;

- Dienas laikā, kad enerģijas var būt mazāk, piemēram, pēc pusdienām vai vēlu pēcpusdienā.

Nekad nepieņemiet auditorijas uzmanību uz visu jūsu pasākuma laiku. Pašreizējie pētījumi liecina, ka dalībnieku uzmanība sanāksmēs nokrīt 52 minūtē. Viņi ir tikai cilvēki, un viņu koncentrācija turpinās svārstīties bez stimuliem saglabāt viņu uzmanību. Runājot par plaša mēroga konferencēm, enerdžaizeri jāuzskata par savienošo instrumentu, kas ir būtisks ieguldījumu atdevei. Delegātu pulcēšanas ir dārgs process, tādēļ ir svarīgi, lai auditorija būtu pozitīvā emocionālā stāvoklī, lai uztvertu būtiskos ziņojumus. Konferences enerdžaizeri ir daļa no apzinātas stratēģijas, lai izveidotu interaktīvu sarunu ar dalībniekiem un atvieglotu vēlamo rezultātu sasniegšanu. To var panākt ar interesantu praktisku pieredzi un divvirzienu dialogu, ko var atbalstīt jaunas tehnoloģijas.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles