Talent Scout

Liekot kopā pareizo komandu

10 minūtes - 1 stunda
Iekštelpās
Konkurence
12 - Neierobežoti

Par

"Talantu skauts" spēles izaicinājums ir vienkāršs. Dalībnieki saņem īsu projektu un izveido komandu ar visiem atbilstošajiem spēlētājiem, lai apmierinātu klientu vajadzības. Visi nepieciešamie talanti un prasmes ir uz kartēm, kas tiek izplatītas starp dalībniekiem. Bet tas nav tik vienkārši. Tāpat kā reālās situācijās, prasmes ir ierobežotas, izraisot konkurenci. Tā rezultātā komandas pastāvīgi veidojas un reformējas, nodrošinot daudzveidīgu mijiedarbību grupā.

Mācību rezultāti

Šajā straujā empīriskajā biznesa spēlē tiek izpētīta pārmaiņu vadība un efektīvas sarunas. Pastāvīga projektu plūsma prasa strauju dažādu talantu kopu veidošanu. Dalībnieki pastāvīgi uzrauga ieguldījumu atdevi, veidojot uzticamas attiecības, kas sekmē panākumus. Kvalitātes rezultāti izriet no līdzsvara starp efektīvām sarunām un ātrumu tirgu attiecībās.

Related Testimonial

Ļoti efektīva biznesa modelēšana. Daži cilvēki patiešām atklāja konkurējošo tīģeru sevī. Tas bija interesanti vērojot cilvēkus, kā viņi atrisinās uzdevumus. Ļoti jautri! Mēs patiešām nosacījām toni mūsu diskusijai par konkurences priekšrocībām un tirgū ātrumu. Ļoti ieteicams.

Microsoft

Nosūtīt pieprasījumu