Konkurences gars

Iegūstiet pareizo līdzsvaru veselīgai konkurencei, lai panāktu veiksmi jūsu komandās.

competitive spirit

Konkurence noved pie tā, ka cilvēki vislabāk spēj sekmīgi darboties, bet tas var arī novest uz ego balstītas mentalitātes, kas grauj un iznīcina komandas mērķus un uzņēmuma kultūru.

Kompetentie pārdošanas menedžeri izveido uzvarošu un ambiciozu kultūru. Viņi izvēlas konkurētspējīgus, veiksmīgi vadītus indivīdus un palīdz viņiem saprast, kā viņi darbojas, salīdzinot ar visu kolektīvu.Viņi rada vidi, kas izaicina cilvēkus konkurēt ar sevi.Vienmēr cenšas darīt visu iespējamo, lai brīvi izietu no savas komforta zonas, cenšoties personīgi uzlaboties, sasniedzot aizvien augstākus un augstākus mērķus.

Konkurences vides saglabāšana ir veselīga, un tā pievērš uzmanību un veido individuālu atbildību par visu komandas lielo attēlu mērķiem.Ir svarīgi atrast veidus, kā iedrošināt cilvēkus apvienot savus personīgus mērķus ar uzņēmuma vajadzībām. Ir svarīgiarī svinēt komandu panākumus, kā arī individuālus panākumus. Iedrošiniet cilvēkus dalīties ar viņu personīgajiem un profesionālajiem mērķiem ar grupu, lai viņi varētu skatīties viens uz otru kā uz vērtīgiem darbiniekiem, atzīmēt viens otra panākumus un uzzināt, kā palīdzēt viens otram sasniegt kopējo mērķi.

Komandas veidošanas aktivitātes ir lielisks veids, kā atvieglot konkurences apstākļus un radīt jautras izaicinājumus uzņēmuma kultūrā. Apskatiet šīs komandas veidošanas aktivitātes, kas izklaidējoši un rosīgi veicina konkurences garu. Vajadzīga palīdzība lēmuma pieņemšanā?Vai meklējat kaut ko citu?Rakstiet mums.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles