"Robot Revolution" - jautrs robotu futbola uzdevums

Publicēts 2018. gada 29. nov.

EY Asia - Pacific 50 vadības komandas pārstāvjiem Bangkokas viesnīcā W Hotel organizēja divu dienu tikšanos un šī pasākuma ietvaros vēlējās iekļaut pilnīgi jaunu un aizraujošu komandas veidošanas uzdevumu. Uzņēmums izvēlējās uzdevumu "Robot Revolution", kas bija veltīts tēmai “How to be MASTER BUILDERS for the FUTURE!” - tā laikā komandas izgatavoja robotus, kas pēc tam piedalījās aizraujošās sacensībās.

Galvenie mērķi

  • Vairot uzticēšanos
  • Ļaut dalībnieki iepazīt vienam otru
  • Uzlabot komunikāciju
  • Pārrunāt nākotnes attīstību


robot team building with EY


Pasākuma dienā

Kad pēc divām pasākuma dienām EY pārstāvji pēc pusdienām atgriezās Bangkokas W Hotel semināru zālē, viņi ieraudzīja, ka uz galdiem ir izveidotas robotu būvēšanas stacijas un nolikti dažādi radoši materiāli. Tika izstāstīta situācija robotu pasaulē un izskaidrota dalībnieku loma “MASTER BUILDERS of the FUTURE” uzdevumā. Komandas pieteicās robotu un trašu būvēšanai. Katru robotu, ievērojot detalizētas instrukcijas iPad, izgatavoja 2-3 komandas locekļi. Pēc tam komandas vadīja savus robotus, izmantojot īpašu iPad programmatūru.

Kad roboti bija gatavi, komandas viena pēc otras varēja redzēt savus robotus darbībā īpašā trasē. Robotiem bija jāatceras virzieni un jāatkārto tie. Lai uzdevums izdotos, komandām vajadzēja veikt efektīvu plānošanu, nodrošināt skaidru komunikāciju un pievērst uzmanību detaļām.

Pēc sacensībām komandas izdekorēja savas robotu komandas dažādās EY krāsās, lai tās varētu piedalīties īpašā EY robotu futbola čempionātā.

robot team building with EY

Rezultāti

Robot Revolution izdevās patiesi lieliski! Neformālā un jautrā gaisotnē komandas attīstīja savstarpējo komunikāciju un guva kopīgu pieredzi, kas veicināja savstarpējo uzticēšanos un palīdzēja iepazīt vienam otru.

Visi klientu stāsti