Ziņu Veidošana

Publicēts 2013. gada 30. sept.

Šī komandu saliedēšanas aktivitāte sākās ar mūsu avīzes redaktora Ričija Rouda (Mr Richie Roads) sniegto pārskatu par to, kā komandām būs jāveido, jānotver un jāpasniedz savu personīgo avīzes titullapu mazāk kā trīs stundās!

Tika apkopoti dažādi raksti, komandu fakti, sensacionāli jaunumi, ziņu pārskati, reklāmas, komandas krustvārdu mīkla, padomi uzņēmējdarbībā un galvenais raksts, radot Lane Crawford Edition, pazīstamu ar nosaukumu “The New New”.

Komandas ātri sadalīja lomas – daži devās uz datorcentru, kamēr citi centās notvert informantus un veidoja ziņu saturu, bet vēl citi apmeklēja komiksu zīmēšanas darbnīcu, lai veidotu avīzes izklaidējošo sadaļu. Mūsu personīgais komiksu mākslinieks Lerijs Feins (Mr Larry Feign), iepriekš pazīstams kā Los Angeles Times, South China Morning Post un The Standard komiksu mākslinieks, palīdzēja jaunajiem māksliniekiem radīt un uzlabot savus zīmējumus, veidojot īpaši Lane Crawford piemērotus komiksus.

Pēc tam tika iestudēta preses konference, kurā daži deleģēti komandas dalībnieki varēja pašreiz valdošajiem spēkiem uzdot jautājumus par uzņēmējdarbības iespējamo izaugsmi un virzienu. Tā tika izveidota Uzņēmējdarbības padomu sadaļa, un daži īpaši ‘karsti’ fakti tika izmantoti arī galvenā raksta sagatavošanā!

Sadarbības noslēgumā komandām bija jācenšas ievērot Titullapas termiņš apkopojot visus stāstus un rakstus avīzes programmatūrā. Smagais darbs rezultējās visā tā A3 krāsu krāšņumā, kad Titullapas tika uzklātas uz putu dēļa (foam board) un izstādītas visu apskatei uz molbertiem. Kopsavilkumā mūsu redaktors novadīja īsu pārskata sesiju, aicinot komandas nekavēties izmantot iegūtās zināšanas, tiecoties pēc labākiem rezultātiem darbavietā.

Ziņu Veidošana ir aizraujošs komandu saliedēšanas piedāvājums, kas liek komandām būt ļoti motivētām un tā taustāmais rezultāts – pabeigtās avīzes – izraisa lielu gandarījumu. Lieliska aktivitāte komandu darba, uzņēmējdarbības rezultātu un inovācijas veicināšanai.Alisona Maklauina (Alison McLaughlin), Mācību un attīstības nodaļas vadītāja, Lane Crawford

Lasi vairāk par Ziņu Veidošanu

Visi klientu stāsti