Ziņu Veidošana

Izspēlējiet ziņu veidošanas komandas lomas

2 - 3 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
20 - Neierobežoti

Par

Ziņu veidošana…divas līdz trīs stundas komandas burtiskā nozīmē radīs “avīzes pirmo lapu ziņas”, komandu veidojošā izaicinājumā, kas iedziļinās tālāk par virsrakstiem un nonāk pie patiesā stāsta, ko slēpj jūsu pasākuma vēstījumi. Šī jautrā, ātrā un enerģiskā komandu veidojošā aktivitāte izraus jūsu komandas no komforta zonas un iemetīs tās laikrakstu publicēšanas pasaulē. Uzdevums izklausās vienkāršs. Komandām ir tikai jāizveido avīzes pirmā lapa, kas ziņo par dienas pasākumu. Taču šoreiz nepietiks ar šo ‘jaunāko ziņu’ atspoguļošanu – būs nepieciešams arī izdomāt saviem laikrakstiem nosaukumu, sacerēt vairākus rakstus, izveidot karikatūru un noformēt reklāmu, kā arī uzrakstīt ‘biznesa prognozi’. Tā būs spēcīga, kopīga pieredze, kas liks jūsu uzņēmuma pārstāvjiem domāt un runāt par to, kādas šobrīd ir biznesa izredzes – aktivitāte, ko atcerēsies vēl ilgi pēc pasākuma norises.

Mācību rezultāti

Aizraujošs risinājums, kā izveidojot jūsu konferences satura kopsavilkumu vai izpētīt nozīmīgas biznesa problēmas. Ziņu Veidošana ir vērsts uz kolektīvo radošumu, kontekstā ar to, kas ir nozīmīgs jūsu uzņēmumam, piemēram, pārmaiņu menedžmentu, nākotnes vizualizēšanu, uzņēmuma vērtību nostiprināšanu vai inteliģentu politikas un prakses kritiku. Ir nepieciešams augstas kvalitātes projektu menedžments, lai iekļautos stingrajos termiņos šīs programmas ietvaros. Katras komandas radītais materiāls aktivitātes norises vietā tiks izstādīts un var tikt ņemts līdzi uz biroju, lai izstrādātu rīcības plānu nākotnei.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Šajā uzdevumā cilvēki bieži tiek aicināti projicēt ziņas nākotnē. Tas ir noderīgs instruments, ar kura palīdzību pārskatīt sava KSA uzstādījuma elementus: ‘nākotnes ziņu’ paredzēšana ir noderīga labskanīga platforma, ar kuras palīdzību dalībnieki var izpētīt savu ietekmi uz vidi un var pieņemt mērus, lai pieturētos pie nospraustās KSA stratēģijas.

Related Testimonial

Ziņu veidošana ir aizraujošs komandas veidošanas produkts, kas komandām nodrošina augstu motivāciju un rada lielu gandarījumu. Lieliska aktivitāte, lai vadītu komandas darbu, biznesa rezultātus un inovācijas.

Alison McLaughlin, Head of Learning and Development
Lane Crawford

Nosūtīt pieprasījumu