Beat the Box

Izkļūt no robežām

1.5 - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
15 - Neierobežoti

Par

Viss sākas ar mistisku video ziņojumu, kurā vilinoša balss uzaicina dalībniekus uz spēli. Dažādām komandām ir tikai iepriekš noteikts laiks, lai uzlauztu speciālu kodu, kas aptur laika skaitīšanu. Lai uzvarētu spēli, ir jāievada kods elektroniskajā slēdzenē pirms taimeris sasniedz nulli.

Vienīgās noderīgās lietas telpā ir citu komandu aizslēgtās alumīnija kastes. Pirmais solis ir atvērt kastes. Kastēs komandas atradīs 4 citas intriģējošas kastes, kas pasargātas ar īpaši izveidotu kodu kombinācijām, kuras satur kodus un noslēpumus, kas jāatklāj, lai komandas sasniegtu rezultātu.

Pēdējā kastē dalībnieki atradīs vēstuli. Ja visas vēstules tiks savienotas kopā pareizā secībā, tad tiks atklāts īpašs sauklis un būs iespējams atšifrēt kodu, apstādināt taimeri un pabeigt spēli. Spēles laikā spriedze ir ļoti augsta un laiku pa laikam komandām rodas šaubas vai tiešām viņi spēs būt veiksmīgi, taču tāpat kā dzīvē, sportā un biznesā saglabājot vēsu prātu, loģisko domāšanu un ticību saviem spēkiem nodrošinās panākumus, pat visbezcerīgākajās situācijās. Uzdevums nav viegls, bet tas tikai palielina gandarījumu par sasniegto rezultātu un padara to daudz vērtīgāku.

Mācību rezultāti

Viena no būtiskākajām visas spēles sastāvdaļām ir, ka dalībniekiem ir jāizmanto un jāapvieno savas dažādās prasmes un iemaņas, lai attīstītu radošus risinājumus. Tā daļa, kas padara "Beat the Box" vēl interesantāku, ir tas, ka beigās visām komandām ir jāsadarbojas, lai apvienotu visus pavedienus un iegūtu pareizo koda kombināciju laika apstādināšanai. Komandas darbs un sadarbība visos iespējamajos veidos ir visbūtiskākās šajā aktivitātē.

Related Testimonial

Beat the Box" ir pārsteidzoša un novatoriska komandu saliedēšanas programma, kas aizdega radošumu, spēcīgu sadarbību un augstu iesaistīšanos komandā. Tas aizpilda dalībniekus ar pozitīvu adrenalīnu un rada ideālu jautrības veidu, bet arī aktivitātēm ir liels potenciāls kas tiks izmantoti kā vērtīgs mācību līdzeklis. Ļoti ieteicams.

Eglė Rosenaitė
Wrigley Baltics

Nosūtīt pieprasījumu