"Beat the Box" spēle 9 valstīs

Publicēts 2016. gada 23. sept.

CES departaments, kas ir daļa no Vācijas automobiļu giganta "Continental", savu 10 gadu jubileja dienā rīkoja globālu "Beat the Box" komandas saliedēšanas aktivitāti 9 valstīs, 11 pilsētās, un ar 1188 dalībniekiem, kurus organizēja "Catalyst Global" komandas dalībnieku tīkls. Šajā aktivitāte katrai komandai tiek piedāvāta slēgta alumīnija kaste, kurā ir daudz sarežģītu uzdevumu iekšā. Komandām ne tikai vajadzēja atbloķēt kasti, bet arī atrisināt daudz noslēpumaino uzdevumu. Tomēr galvenais mērķis ir kopīgi atrisināt noslēpumu pirms laiks ir beidzies!

Priekš "Continental" šī aktivitāte bija kā aina no filmas par Džeimsu Bondu. "Continental Engineering Services GmbH" rīkotājdirektors Bernd Neitzel atklāja pasākumu ar iedvesmojošu aktiera sniegumu, iedvesmojot visus dalībniekus piedalīties aktivitātē. Viņš paskaidroja savu misiju. CES departamenta mājas lapu ir uzlauzis Džeimsa Bonda liels ienaidnieks. Dalībnieku mērķis bija atgūt CES departamenta mājas lapu, kuru bija izlauzis Džeimsa Bonda liels ļaundaris Ernsts Stavro Blofilds. Blofilds draudēja izdzēst visu uzņēmumu 90 minūtēs! Lai novērstu šo katastrofu, grupai vajadzēja salauzt kodu un jāatjauno mājas lapa.

1188 dalībnieki no 11 pasaules vietām - Meksika, Šanhaja, Bangalora, Vesprema, Timisoara, Frankfurte, Nirnberga, Regensburga, Ingolstadta, Tulūza un Oberne - gatavojas salauzt kodu. Katra komanda sāka strādāt, lai atrisinātu mīklas un atvērtu savas kastes. Tomēr, komandas drīz saprata, ka viņiem jāsadarbojas ar citām komandām, lai atrisinātu šo noslēpumu. Izmantojot radošo domu un komandas kopīgo sadarbību, kods tika sašķelts un mājas lapa tika atjaunota!

Dalībnieki no "Continental" teica, ka viņiem bija ļoti jautri un viņi ir iemācījušies sadarboties ar cilvēkiem citās pilsētās, ar kurām viņi nekad iepriekš nav strādājuši. Bieži šādā veidā departamenti ir decentralizēti daudzās darba vietās, un komandas bieži nevēlas dalīties ar savu pieredzi. Vadība uzskata, ka "Beat the Box" ir fantastisks veids, kā izmantot empīrisko mācības rīku, lai uzsvērtu šo svarīgo jautājumu. Tas deva lielisku iespēju starptautiskām struktūrvienībām "spēlēt" kopā, lai sasniegtu kopīgu mērķi. Šī pieredze nākotnē dos labu rezultātu.

"Beat the Box" ir Markus Ruese un Rene Wittek darbs. Viņi ir Spielgstelter dibinātāji, kas ir "Catalyst Global" partneri Vācijā. "Beat the Box" tiek izplatīts visā pasaulē, izmantojot tikai Catalyst Global Network.

Lai organizētu globālu pasākumu vai atrastu izplatītāju savā reģionā, rakstiet: info@catalystglobal.com.

Visi klientu stāsti