Muzikāli Pasākumi

Dalībnieki spēlē instrumentus un dzied kopā šajā muzikālajā un nedaudz trokšņainā saliedēšanas aktivitātē

Komandas saliedēšanas mūzikas aktivitāšu laikā dalībnieki spēlē instrumentus un dzied kopā. Visi cilvēki novērtē mūziku. Mēs visi zinām, kas mums patīk un ko mums nepatīk. Ar palīdzību, gudriem paņēmieniem un sadarbošanos kā vienā grupa, mūziku var izpildīt līdz neiedomājamam standartam. Catalyst Global komandas veidošanas mūzikas programmas svārstās no orķestra skaņdarbiem un pasaules mūzikas, līdz haka dejam un pankrokam.

Caur iegremdēšanas mūzikas procesā, cilvēki pārveido smadzenes citā režīmā, uzsākot jaunus neiroloģiskus savienojumus, jo tiek pētītas jaunas idejas. Ir grūti novērtēt smadzeņu sarežģītību, jo tā sastāv no 100 miljardiem neironu. Katrs neirons ir savienots ar desmit tūkstošiem citu. Tāpēc iedomājieties par jauniem ceļiem, kas ir saistīti, kad cilvēki pirmo reizi mācās mūziku. Nav brīnums, ka mūzikas aktivitātes ir tik emocionālas, domu provocējošas un atalgojošas.

Mūsu mūzikas pasākumi ir populāra izvēle mūsu pastāvīgiem klientiem, liekot cilvēkiem doties tur, kur tie vēl nav bijuši. Apskatiet šo populārāko mūzikas pasākumu atlasi un sazinieties ar mums, lai izteikt savas prasības un vēlamos rezultātus.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles