Harmoniku Harmonija

Iespaidīga Harmoniku džeza sesija

30 minūtes - 1.5 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
50 - Neierobežoti

Par

Blow the Blues Away sniedz augstu enerģiju, kas burtiski aizpūš pieņemtos ierobežojumus, lai pierādītu, ka ar komandas darbu, labu komunikāciju un ticību sev, neiespējamais ir iespējams.

Atmodinot skaņas no tālajiem dienvidiem, blūza harmonikas ir kas vairāk nekā tikai mūzikas instruments. Pareizajās rokās tas ir instruments, kas var likt komandām pārvarēt savus personiskos aizspriedumus, atverot prātus un satuvinot personas kopā unikālā un aizraujošā veidā. 

Blow the Blues Away tiešām liek pārkāpt savām robežām un nobeigumā tas izpaužas kā milzīga harmoniku džesa sesija, kuru dalībnieki atcerēsies vēl ilgi. Tas nav tikai konferences enerdžaizeris. Blow the Bleas Away ir meistarklase pasniegta, ko pasniedz "izcilākais savas paaudzes blūza cilvēks". Eddie Martin ir pazīstams kā viens no pasaules vadošajiem blūza ģitāristiem, vokālistiem un harmonikas spēlētājiem pasaulē. Ja jūs gribiet iemācīties spēlēs blūza harmonikas, tad Eddie ir īstais cilvēks.

Sākot ar elpas vingrinājumiem, Eddie iepazīstina komandas ar instrumentiem un tad pārceļas pie blūza harmonikas spēlēšanas pamatiem. Uzdevums palielina tempu, jo jūsu dalībnieki sāk kļūt arvien profesionālāki. Drīz vien viņi jau kopā spēlē blūzu, kā viens veselums un ir aizrauti ar infekciozo ritmu, kas viņus jau ved cauri Misisipi deltai. Laika plūstot viņi būs sasnieguši spēlēšanas virsotnes, komanda būs enerģizēta un aizrauta - tagad viņi prot spēlēt blūzu. 

Kā suvenīru no džeza sesijas, komandas dalībnieki var ņemt līdzi harmonikas uz mājām – Uz tām var tikt uzdrukāts arī jūsu uzņēmuma logo vai konferences tēma.

Mācību rezultāti

Harmoniku Harmonija ir jautrs, motivējošs, ļoti aizraujošs un rezultatīvs komandu uzdevums. Tas liek pārvarēt katra indivīda personiskās robežas, veicinot pozitivitāti un savas iespēju aptveršanu. Kolektīvais sniegums muzikālajā sesijā apvieno komandas, veicina komandas dinamiku unikālā un intriģējošā veidā. Ir pierādīts, ka, izmantojot mūziku, tiek veicināta spēja attīstīt radošo domāšanu, kļūt inovatīvākiem un spēt vispusīgāk atrisināt problēmas.

Nosūtīt pieprasījumu