Procesu uzlabošana

Metode, kā identificēt, analizēt un pēc tam uzlabot efektivitātes procesu

Efektivitāte nosaka pakāpi, kādā process darbojas, salīdzinot ar to pilnu potenciālu. Procesa pilnveidošana sastāv no produkta vai pakalpojuma efektivitātes, izmaksu un kvalitātes uzlabošanas procesā, analīzes un kopējās uzlabošanas metodes. Tas parasti izmaina uzdevumus un procesus, un / vai pievieno papildu procesus, lai uzlabotu efektivitāti.

Darbiniekiem pēc daudzu gadu ilgas iepazīšanas ar sistēmu ir tendence pielietot pašreizējos procesus neatkarīgi no tā, vai viņiem ir vai nav nepieciešamības pēc pārmaiņām. Procesa uzlabošanas sākotnējie posmi var novest pie vienmērīgākas pārejas. Empīriskās biznesa spēles un komandas veidošana ir lielisks veids, kā panākt mainīgo procedūru efektīvo uzlabošanu.

Catalyst Global piedāvā komandas veidošanas produktu Need 4 Speed, kas komandām prasa veidot miniatūras automašīnas no detaļu kolekcijas. Komandas vairākkārt cenšas uzlabot savu laiku un precizitāti – tas ir viens no jautriem un aizraujošiem uzdevumiem, kas izceļ procesa uzlabošanas priekšrocības. Komandas sacenšas viens ar otru, un līderu padome atklāti dalās ar rezultātiem, izraisot konkurenci, lai palielinātu kvēlumu par pārmaiņu nepieciešamību. Turklāt, vidējais komandas veiktspējas rādītājs rosina sadarbību, labāko prasmju apmaiņu, un kopējo efektivitātes pieaugumu.

Pētījumi liecina par šādu gamifikācijas procesa spēju pārnest mācības atpakaļ uz darba vietu. Kā rezultātā notiek labāka izmaiņu pieņemšana un iesaistīšanās nepieciešamā procesa uzlabošanā.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles