Animācija

Digitāla kustīgo bilžu animācijas radīšana

2 - 4 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
10 - 100

Par

Vai jūs esat pazīstami ar stop kadru animāciju? Tā ir objektu pārvietošanas tehnika pa maziem soļiem starp individuāli uzņemtiem fotogrāfiju kadriem, lai radītu kustības ilūziju, ja fotogrāfijas tiek rādītas nepārtrauktā secībā. 

Animācija ir jautrs un radošs komandu veidošanas pasākums balstoties uz šo stop kadru animācijas tehnoloģiju.

Grupu uzdevums ir radīt unikālu digitālo stop kadru animācijas sēriju par kādu konkrētu tēmu. Tēmas var tikt pielāgotas īpaši jūsu komandām, projektam vai biznesa jautājumiem. 

Animācija sākas ar to, ka komandas veido stāstu par vēlamo gala rezultātu savai stop kadru animācijai. Tad komandas savās animāciju studijās, ņem izveidotos animāciju objektus un digitāli ieraksta viņu kustību sēriju pa maziem secīgiem soļiem. Tiklīdz viss ir pabeigts, komandas atskaņo izveidotos video, lai redzētu stop kadru animāciju dzīvē, ko pavada kolēģu atzinība un bieži vien negaidīti jautri rezultāti.

Mācību rezultāti

Animācijā ikvienam ir sava loma. Kā jebkuram filmu režisoram veiksmīga rezultāta sasniegšanai galvenie elementi ir atlase, komunikācija, plānošana un koordinācija. Visas šīs prasmes ir lieliskas, lai veicinātu jūsu komandas izaugsmi!

Animācija palīdz izcelt biznesa mērķus, jaunu produktu uzsākšanas un galveno uzņēmuma vēstījumu nodošanu tālāk jautrā un mazliet provocējošā veidā. Tēma tikai nosaka galveno animācijas sižetu, bet paša stāsta/ziņojuma iespējas ir ierobežotas tikai katras komandas radošuma izpausmēs un iztēlē. Kā saka Frank Capra : 

"Kino veidošanā nav noteikumu. Ir tikai grēki. Un galvenais grēks ir izdomas trūkums."  

Related Testimonial

Liels PALDIES jums un jūsu komandai par Lielo Attēlu aktivitātes patiesi vienreizēju īstenošanu. Manuprāt, dalībnieki guva ļoti labu iespaidu par "Investec" un mūsu "unikalitāti". Kā jau jums vakar minēju, jūs ļoti labi saprotat "Investec", un jums piemīt pāri plūstoša aizrautība un enerģija. Paldies, ka atsūtījāt fotogrāfijas, es tās jau aizsūtīju pasākuma dalībniekiem. Mēs priecāsimies arī turpmāk sadarboties ar jums.

Investec Bank

Nosūtīt pieprasījumu