Klāj vaļā: Pilnās Burās

Peldspējīgu laivu izveide un sacensības

1 - 2 stundas
Brīvā dabā
Konkurence
20 - Neierobežoti

Par

Pasaulē inovatīvākais un aizraujošākais ‘radi pats savu laivu’ koncepts! Komandām jāizvēlas dizains, jāsavāc kopā visneparastākie celšanas materiāli un jāapvieno savi individuālie talanti, lai uzbūvētu jūras cienīgu laivu. Komandas atklāj, ka ‘neiespējamais’ kļūst sasniedzams, ja visi indivīdi savstarpēji sadarbojas un ieliek savu artavu kopīgā uzdevuma paveikšanā. Komandas arī uzzina, ka izcilu ideju ģeneratori un par patiešām īstiem līderiem bieži vien var būt personas, no kurām mēs to vismazāk gaidām. Labi padarīta darba pierādījums ir laivas izmēģināšana ezerā, baseinā vai atklātā jūrā. Komandas dodas sacīkstēs, regatē, jūras cīņā vai īstā piedzīvojumā ūdenī, lai atrastu nogrimušos dārgumus.

Mācību rezultāti

Klāj vaļā: Pilnās burās pasākumā komandas uzzina, ka "neiespējamais" kļūst ļoti sasniedzams, kad dalībnieki sadarbojas kopā un koordinē savus centienus. Viņi arī atklāj, ka patiesa vadība un lieliskas idejas bieži vien nāk no tiem, no kuriem mēs vismazāk sagaidām.

Related Testimonial

Vispirms, liels paldies jums un visai komandai par patiesi brīnišķīgu nedēļas nogali - no sākuma līdz beigām. No komandu saliedēšanas aktivitāšu skatupunkta šī nedēļas nogale pārsniedza visas manas cerības, ņemot vērā, ka arī iepriekš esmu bijis līdzīgās nedēļas nogalēs. Mūsu komanda patiesi saliedējās (bieži tas ir tikai mīts un baumo, ka šādas nedēļas nogales patiesībā ir tikai MILZĪGA ballīte). Aktivitātes bija labi strukturētas un organizētas, un visādā ziņā ņēma vērā ikvienu dalībnieku.

Reckitt Benckiser

Nosūtīt pieprasījumu