Shangri-La viesnīcas dalībnieki koncentrējas uz komandas darbu

Publicēts 2017. gada 3. dec.

Divu dienu programmas ietvaros Shangri-La Hotel Singapore izpildkomitejas locekļi piedalījās "Flat Out Afloat", ko veicināja Team Building Asia. Instrukcija skanēja īsi - izmantojot plānus, iezīmēt un sagriezt kartona detaļas, lai izveidotu divvietīgu laivu, kas var noturēties ūdens virsmā sacensību laikā!

Lai sadalītu uzdevumus un deleģētu atbildību, bija nepieciešams komandas darbs. Kuģa konstrukcija sastāv no priekšgala, korpusa un pakaļgala. Tie tika savienoti kopā ar dažādiem kartona ieliktņiem un izveidoti divi trīsstūrveida stiegrojumi, lai nodrošinātu atbalstu.

Pēc tam, kad laiva bija izbūvēta, visai komandai bija jāpārklāj plastmasas tents, lai laiva būtu ūdensnecaurlaidīga. Īpaša uzmanība bija jāpievērš korpusa stiprinājumam priekšgala un pakaļgala sānos, lai pārliecinātos, ka plastmasa ir pietiekami cieša, lai izvairītos no jebkādas ūdens iekļūšanas.

Pēc tam laiva tika dekorēta ar Shangri-La logotipiem, saukļiem un citiem komandas izgudrojumiem. Pēc komandas debatēm, kas vērstas uz komunikāciju, motivāciju un inovācijām, laivas tika nogādātas līdz pludmalei! Komandas darbs, komunikācija, motivācija, radošums un inovācijas.

Sākas sacensības, un visām komandām bija iespēja sacensties vismaz divreiz. Visi sajūta lielu komandas garu un biedrību, un tas sniedza patiesi atalgojošu pieredzi. Uzvarētāju komandai tika piešķirta balva.

„Kāds pārsteidzošs pasākums, un mūsu komanda strādāja lieliski kopā ar Flat Out Afloat, lai sasniegtu neticamu komandas darbu!”

Michael Cottan, Vice President, Shangri-La Hotel, Singapore

Visi klientu stāsti