Konferenču Enerdžaizeri

Katrai konferencei ir mierīgie brīži: atsvaidziniet un motivējiet auditoriju

Konferences dalībnieku uzmanība konferences laikā ir būtiska, lai gūtu panākumus. Pētījumi rāda, ka pieaugušā vidējais uzmanības laiks ir tikai 10 minūtes. Tāpēc ir svarīgi, lai konferences runātāji regulāri pielāgotu savus runas veidus un to saturu visā prezentācijas laikā, lai saglabātu auditorijas uzmanību un iesaistīšanos.

Enerģiskās aktivitātes vai "Enerdžaizeri" starp prezentācijām tagad tiek uzskatītas par obligātu iesaistīšanas instrumentu, kas ir izšķirošs investīciju atdevei.Konferences enerdžaizeri ir daļa no apzinātas stratēģijas, lai izveidotu interaktīvu sakaru ar dalībniekiem, lai stiprinātu vēlamo rezultātu.Labi pozicionēts enerdžaizers koncentrēs uzmanību, nostiprinās konferences mācīšanos un palielinās mācību saglabāšanu. Enerdžaizeriir dažādās formās - no mūzikas un ritma pasākumiem līdz jautriem sadarbības un aktīvās labsajūtas programmām. Uz tehnoloģiju balstītamenerdžaizeriem, piemēram, Go Engage un Shake it! ir papildu ieguvums no tūlītējas kvantitatīvās analītiskās atsauksmes.

Catalyst Global piedāvā daudz enerdžaizeru, kas īpaši izstrādāti, lai pievērstu uzmanību un pastiprinātu dalībnieku iesaistīšanos.Vajadzīga palīdzība lēmuma pieņemšanā?Vai meklējat kaut ko citu?Sazināties ar mums.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles