Metso-smaids ar Korporatīvo Bodibildingu

Publicēts 2015. gada 22. maijs

Mēs meklējām komandas darbību, kurā cilvēki gūtu iespēju iepazīties viens ar otru, darboties kopā un uztaisīt VAU! efektu dalībnieku vidū. "Seikkailu" izvēlējas korporatīvo bodibildingu.

"Mēs arī vēlējāmies, lai šī aktivitāte patiešām bija bez liekas svīšanas. Kad "Seikkailu" kompānijai piedāvāja Korporatīvo Bodibildingu starp dažām citām aktivitātēm, tas nekavējoties kļuva par manu iecienītāko pasākumu un es joprojām esmu ļoti priecīgs par to, ka mēs izvēlējāmies tieši šo aktivitāti." "Seikkailu" izdarīja visu, lai padarītu Metso logotipu izteiksmīgu, pat tad, kad mums bija maz cilvēku. Mēs atradām pareizo filmēšanas vietu, pareizās logotipa krāsas, mēs sakārtojam mūsu T-kreklus, kas atbilst šīm krāsām, ņemot vērā saules gaismu un ēnas.

Kad aktivitāte tika izpildīta, es biju pārsteigts. Tas bija ļoti patīkami no organizētāja viedokļa. Un mēs visi pavadīja ļoti labu laiku! Mūzika, dejas un smiekli neparādās video, bet spēlēja lielu lomu lai parādītu, cik veiksmīga ir šī aktivitāte. Mums visiem joprojām ir metso-smaids uz mūsu sejām. Vēl viens pluss - tagad mums ir fantastiskā filma, ko varam izmantot kompānijas reklāmai. Liels paldies par lielisko sadarbību!"

Visi klientu stāsti