Uzvarēt Minūtes Laikā

Teams use teamwork and communication skills to complete Minute it to Win It challenges

30 minūtes - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
10 - Neierobežoti

Par

Iedvesmojoties no TV spēļu šoviem, Uzvarēt Minūtes Laikā programma ir pilna ar dažādiem aizraujošiem un vienlaicīgi nervus kutinošiem momentiem, jo jūsu komandas sacenšas dažādos jocīgos 60 sekunžu pārbaudījumos.

Tiklīdz aktivitātes vadītāji atklāj katru uzdevumu, komandām ir laiks apspriesties savā starpā un izlemt, kurš komandas dalībnieks būs vispiemērotākais uzdevuma veikšanai. Visi uzdevumi ir jautri un piesaistoši, un atvērtais aktivitātes formāts nodrošina to, ka ikviens tiek aicināts piedalīties, vienlaicīgi visiem ļaujot justies ērti, jo neviens nav pakļauts spiedienam kļūt par centrālo personu.

Lai arī šī programma ir ļoti jautra, tā tomēr sniedz arī papildus ieguvumus - uzlabo komandas komunikāciju prasmes, veicina komandas stratēģijas plānošanu un uzlabojot ikviena morāli. Tāpat komandas dalībniekiem ir iespēja iepazīt vienam otru ārpus ierastās darba vides.

Visas programmas laikā vadītāji atjauno iegūtos punktus uz tabloīda, lai komandas varētu zināt savas pozīcijas. Tiek piedāvāti arī daži papildus uzdevumi un bonusa aktivitātes, kas ļauj komandām nopelnīt dažus papildpunktus, vienlaicīgi saglabājot pacilājošu enerģijas devu visas aktivitātes laikā.

Mācību rezultāti

Win It in a Minute is engaging, energetic and lots of fun. It also has fantastic benefits for team communication skills and developing team strategy. It has been proven to boost individual morale as team members get to know each other outside of the usual work environment in a non-threatening manner. The challenges are all fun and inclusive, and the open format ensures everybody is encouraged to participate.

Related Testimonial

Tā ir jautra un ietveroša aktivitāte! Ikvienam bija jūtama eiforija un patiešām tā bija lieliska entuziasma pilna neaizmirstama pieredze!

Bupa

Nosūtīt pieprasījumu