Uzbūvē Pilsētu

Komandas būvē milzīgu pilsētas modeli

2 - 3 stundas
Iekštelpās
Sadarbība
40 - Neierobežoti

Par

Pilsētas Būve atspoguļo arhitektu un pilsētplānotāju patiesās problēmas visā pasaulē. Šīs komandas veidošanas pasākuma mērķis ir veidot milzīgu pilsētas modeli, kas balstās uz radošumu, spēcīgu plānošanu un disciplīnu projektēšanas un būvniecības komandās. Tā ir arī lieliska iespēja ikvienam sadarboties ar vienam otru, un parādīt, ka komandas var apvienoties, lai sasniegtu vienu kopīgu mērķi.

Kā tas strādā

Katrai komandai tiek piešķirta atsevišķa modeļa pilsētas zona – rūpnieciskā, dzīvojamās ēkas, atpūtas zona un biznesa rajons. Komandas sadarbojas, lai izstrādātu pilsētas plānu, nodrošinot arhitektūras vienmērīgumu pa zonām (ceļi, upes utt.), kuras saskaņoti savienojas ar citu komandu zonām un ar pilsētu kopumā. Izmantojot plašu materiālu klāstu, komandas veido radošu pilsētu, kas ir funkcionāla un estētiski pievilcīga. Kad laiks ir beidzies, komandas apvieno pilsētas daļas kopā un atzīmē to panākumus kopīgā mērķa sasniegšanā.

Mācību rezultāti

Pilsētas Būves izaicinājumā komandas izstrādā kopīgu redzējumu un kopīgu stratēģiju, un īsteno tās, piemērojot radošumu un izcilas projektu vadības prasmes. Plānošana un stratēģija, izmantojot efektīvu savstarpēju komandu komunikāciju un sadarbību, ir būtiska, lai nodrošinātu pilsētas zonu pareizo savienojumu. Resursu un laika vadība ir svarīga, lai pabeigtu projektu laikā.

Related Testimonial

Pilsētas Būves treniņš bija ļoti veiksmīgs. Lieliska pieredze, ko var dalīties ar savu komandas. Jautri, konstruktīvi un noderīgi, lai savienotu cilvēkus kopā.

Systematic Development

Nosūtīt pieprasījumu