Daudzfunkcionāla sadarbība

Cilvēki ar dažādām funkcionālām zināšanām strādā kopīga mērķa sasniegšanai

	cross functional cooperation

Vairāk uzņēmumu veicina starpfunkcionālu sadarbību un pat strukturē savus uzņēmumus, iesaistot starpfunkcionālas komandas.Iepriekš, pienākumi tika veikti izolēti viens no otra.Tagad, kad uzņēmumiem ir jāpārliecinās un jāpieņem stratēģiski lēmumi sarežģītā vidē, obligāta prasība darbiniekiem ir sazināties un sadarboties, lai palīdzētu vienmērīgi integrēt jaunas sistēmas un procesus.Turklāt starpfunkcionāla sadarbība tiek ieteikta kā veids, kā pārvaldīt un novērst konfliktus, kas var rasties pārmaiņu dēļ.

Kad apvienojas darbinieki ar dažādiem darba stiliem un funkcijām, tad rezultāti var būt novatoriski un pārveidojami.Tomēr pētījumi liecina, ka, neskatoties uz pozitīvo ietekmi, daudzas starpfunkcionālas komandas ir disfunkcionālas.Ir svarīgi, lai būtu noteikta skaidra hierarhija, un visi iesaistīšanās un saziņas noteikumi būtu saprotami.Vadītājiem jābūt skaidrai izpratnei par atšķirību starp līdzdarbībai un sadarbībai.Dalīšanas kultūra ir jāveido, pievēršot laiku sadarbībai, izmantojot plānotas tikšanās, lai cilvēki varētu to labi apgūt un uztvert kā normu, lai viņi varētu apzināties savu vērtību.Veiciniet stāstu apmaiņu - gan par panākumiem, gan par neveiksmēm.Izvairieties no informācijas uzkrāšanas, izveidojot speciālu zināšanu apmaiņas platformu, kas mudina gan neoficiālās, gan oficiālās idejas dokumentēt atsauces bāzē.

Empīriskas spēles un komandas veidošanas aktivitātes, kas vērstas uz starpfunkcionālusadarbību, var ievērojami palīdzēt kopējā darbā. Komandas veidošanas vingrinājumi, kas veicina komandas sasaisti un tīklu veidošanu, var būt būtiski darbinieku lomu sadalīšanā.

Šeit ir atlasītas vispopulārākās Catalyst Global komandu veidošanas programmas, kurām ir pārdomāta starpfunkcionālāsadarbība.Vajadzīga palīdzība lēmuma pieņemšanā? Vai meklējat kaut ko citu?Rakstiet mums.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles