Klāj vaļā: Formula 1

Komandas veido un sacenšas ar pilnizmēra F1 auto

2 - 3 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
16 - Neierobežoti

Par

Apģērb savu komandu TOP GEAR ietērpos šai absolūti unikālajai pieredzei. Klāj vaļā: Formula 1 pārbauda jūsu komandas komunikācijas un sadarbības spējas kā arī atjautību, būvējot pasaulē lieliskāko konstruktoru – gandrīz patiesa mēroga Formula 1 sacīkšu automašīnu! Vissvarīgākais jūsu un arī visām citām vienādi motivētajām komandām ir efektīva laika izmantošana. Strādājot ar detalizētiem konstrukcijas plāniem, katrai Formula 1 komandai ir jāpielieto visas savas spējas, lai ‘kartona materiālu komplektu’ pārvērstu par vislieliskāko braucošo kartona mašīnu, tajā pašā laikā attīstot cilvēku zirgspēkus un cenšoties panākt perfektu sinhronizāciju. Pasākums turpinās ar kvalifikācijas sacīkstēm, lai noteiktu starta pozīcijas. Galu galā ir pienācis lielo sacīkšu brīdis. Tiklīdz ieslēdzas starta gaismas, sacīkstes ir sākušās, un visu komandu ieguldītais darbs būs novērtējams brīdī, kas izveidotie auto šķērsos finiša līniju.

Mācību rezultāti

Neticamos Klāj vaļā: Formula 1 izstrādājumus ir iespējams izgatavot tikai veidojot apakškomandas un strādājot paralēli. Labi izprotot galamērķi, šo sarežģīto projektu var sadalīt, lai visa komanda darbotos produktīvi un efektīvi un visu iesaistīto pūliņi būtu nozīmīgi veiksmīgam gala rezultātam. Mašīnu ‘uztūnēšana’ ir ļoti radošs process un tikai treniņš rada rezultātus, jo noslēdzošās sacensības tiek uzvarētas vai zaudētas pitstopā.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Catalyst KSA politikas ietvaros viens no mūsu globālajiem partneriem nesen šo aktivitāti ziedoja skolai. Bērni šī dinamiskā uzdevuma laikā ne tikai izglītojās, bet arī savāca lielu naudas summu labdarībai. Pirms paša notikuma katrai no komandām tika lūgts meklēt īstu korporatīvo sponsoru savām F1 konstrukcijām. Raksturu veidojoša aktivitāte mērķtiecīgiem jauniešiem! (Plašākai informācijai skatīt atsevišķo gadījumu izpēti)

Related Testimonial

Paldies jums vēlreiz par patiesi brīnišķīgu izbraukumu pagājušajā nedēļā. Mēs esam dzirdējuši lieliskas lietas no dalībniekiem, ka viņi patiešām izbaudīja to un secināja, kas tas bija lielisks veids, kā noslēgt mūsu programmu. Mēs domājam, ka esam lieliskā formā mūsu nākotnes plāniem!

Google

Nosūtīt pieprasījumu