Komandas dinamika

Pasākumi, lai izpētītu komandas dinamiku un izceltu individuālās stiprās puses

team dynamics team building outcome

Dažkārt tiek uzskatīts, ka iepazīšanās ar komandas dalībniekiem ir vai nu privātas dzīves aizskaršana, vai arī vienkārši laika izšķiešana. Praktiskā nozīmē komandas veido vairāki cilvēki ar īpašām tehniskām lomām. Tomēr lai komandas darbs būtu optimāls, veids, kādā katrs no šiem cilvēkiem mijiedarbojas, ir ļoti svarīgs komandas panākumiem.

Cilvēka personība nosaka psiholoģisko lomu komandā, kā arī veidu, kā viņi mijiedarbojas ar citiem, kas galu galā ietekmē komandas dinamiku. Nav brīnums, ka "Google" ir pazīstams ar personu atlasi, pamatojoties uz personības īpašībām. Pētījumi liecina par to, cik individualitātes ir svarīgas komandu dinamikā un efektivitātē. Atzīstot katra cilvēka psiholoģisko lomu un lomu komandā, tiek dots priekšstats par komandas spēju gūt panākumus. Profilēšanai ir svarīga loma, un ir pieejamas vairākas iespējas. Komandas veidošanai ir izšķiroša nozīme, lai palīdzētu cilvēkiem saprast un atzīt viņu psiholoģiskās tendences nepiespiestā un neformālā situācijā.

Vienkāršās ledlaužu spēles, piemēram Zinu Sevi Zinu Tevi, mudina cilvēkus atbrīvoties no aizliegumiem, izpētīt un apzināties savas preferences, un atrast citus, kas dalīsies ar savām simpātijām un antipātijām. Izklaidējošās un iesaistošās komandas veidošanas spēles (piemēram Quickfire, kurā dalībniekiem ir jāizvēlas dažādu veidu izaicinājumi, aktīvi, garīgi vai radoši) ir lieliskā iespēja izpētīt komandas dinamiku. Saskaņā ar laika spiedienu, dalībniekiem ir ātri jāizvēlas izaicinājums, ko viņiem ir iespēja paveikt, un citus dalībniekus kuri var palīdzēt. Katrām parādās stiprās puses, un līdzīgi domājoši cilvēki veido sakarus.

Šeit ir daži ieteikumi par Catalyst Global komandas veidošanas aktivitātēm, kas īpaši vērstas uz tīklu veidošanu un komandas dinamiku. Un atcerieties, ka mēs varam palīdzēt pielāgot programmu tieši jūsu grupai.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles