Robotu būvēšanas diena Brazīlijā

Publicēja Alain Segers, 2018. gada 23. sept.

Robotu būvēšanas uzdevums tika prezentēts Trešajā Spēļu dienā Brazīlijā. Spēļu dienā ikviens interesents bez maksas var izmēģināt dažādas spēles. Šo pasākumu organizē Conquistar - Catalyst Brazil, Integração Group biedrs. Maijā Spēļu dienā tika prezentētas trīs jaunas spēles, tai skaitā "Robotu būvēšana".

Bot Creations at Game Day

Robotu būvēšanas spēles laikā komandām ir jāizstrādā robota dizains un pēc tam jāizveido arī pats robots. Efektīvam robotam jāpiemīt konkrētām īpašībām, lai tas fināla cīņā pret citu komandu robotiem varētu sasniegt noteiktus mērķus.

Robotu būvēšanas uzdevuma pamatā ir dizaina domāšana, tas ir, komandas spēja izmantot dizainu noteikta mērķa sasniegšanai. Komandām jāspēj atbildēt uz jautājumu, kādam jābūt robotam, lai tas spētu paveikt dotos uzdevumus, un pēc tam ar ierobežotiem resursiem jārada vienkārša inovācija. Lai izgatavotu patiesi efektīvu robotu, komandai jāsadarbojas savā starpā un nepārtraukti jātestē un jāpielāgo izveidotais robots.

Game Day Brazil

Robotu būvēšanas uzdevumu par pielāgot dažādiem mācīšanās mērķiem. Tā, piemēram, robotiem var likt paveikt kopīgus izaicinājumus vai arī tieši pretēji - likt sacensties vienam ar otru. Tās var būt Sumo tipa aktivitātes, kur vienam otru jāizgrūž no ringa. Un neviens nezina, kurš uzvarēs - lielākais un spēcīgākais vai mazākais un veiklākais dalībnieks.

Bot Creations at Game Day

Spēļu dienas robotu būvēšanas fināla izaicinājumā roboti piedalījās sacensībās, kurās pārvietojās pa šķēršļu trasi. Un arī šeit ātrums un spēcīgs motors nebija galvenā veiksmes atslēga. Tikpat svarīgs bija arī izveicīgums un vieglums, kas ļāva efektīvi izvairīties no šķēršļiem.

Spēļu dienas dalībnieki atzina, ka Robotu būvēšanas uzdevums ir īsts "mūsdienu" produkts, jo izklaidējošā komandas veidošanas aktivitātē tiek veicinātas ikvienai modernai komandai nepieciešamas prasmes - efektīva komunikācija, grupas dinamika un inovatīva domāšana.

Visi klientu stāsti