Bot Creation

Dizains un inovācijas efektīvam robotam.

2 - 3 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
6 - Neierobežoti

Par

Robotu būvēšana ir inovatīvs komandas veidošanas uzdevums, kura laikā komandas izstrādā robota dizainu un pēc tam ar pieejamajām detaļām izgatavo arī pašu robotu, kuram jāspēj paveikt noteikti uzdevumi. Pirms uzdevuma komandas saņem gan uz sadarbību, gan uz sacensību vērstus uzdevumus, kas jāpaveic viņu robotam. Komandām jāizdomā, kā ar pieejamajiem materiāliem radīt robotu, kam piemistu visas nepieciešamās īpašības - dalībniekiem jāvienojas par piemērotiem motoriem, MDF šasijām, pārsegiem, kā arī robota elektroniskajām detaļām. Kad robots ir izgatavots, tas tiek testēts, lai pārbaudītu, vai tas spēj paveikt doto uzdevumu. Pēc tam komandas kopā apskata visu komandu robotus un pārliecinās par sava robota efektivitāti.

Mācību rezultāti

Robotu būvēšanas laikā komandas attīsta savstarpējās sadarbības, plānošanas un lēmumu pieņemšanas prasmes. Tāpat, veidojot uzdevuma veikšanai piemērotu robotu, tiek veicinātas radošās domāšanas, dizaina domāšanas un resursu vadības prasmes. Spēja radīt inovācijas, radošs un efektīvs komandas darbs palīdz komandām radīt patiesi veiksmīgus robotus.

Related Testimonial

Robotu būvēšanas uzdevuma laikā mēs atklājām dažādus cilvēku talantus, un uzdevums palīdzēja uzlabot grupas dinamiku un savstarpējo komunikāciju. Man ļoti patika!

Fernando Santos
Wheaton

Nosūtīt pieprasījumu