Orķestris!

Komanda spēlē kā simfoniskais orķestris 2 stundu laikā!

2 - 3 stundas
Iekštelpās
Sadarbība
40 - Neierobežoti

Par

Spēcīgs un emocionāls muzikāls pārbaudījums, kura laikā dalībnieki tiek pakļauti simfoniskā orķestra diriģenta zizlim.

Visi teica, ka to nevar izdarīt. Visi teica, ka tas nav iespējams. Visi teica, ka mēs esam traki. Bet mēs esam to paveikuši un pierādījām, ka ir iespējams cilvēku grupu bez iepriekšējām muzikālām zināšanām pārvērst par īstu simfonisko orķestri, tikai 90 minūtēs. Šis ir Orķestris! - sensacionāla komandu saliedēšanas pieredze, kas pārvērtīs jūsu cilvēkus un satuvinās visus kopā, kā vēl nekad.

Simfoniskais orķestris iespējams ir viens no labākajiem piemēriem, kā komandai strādāt kā vienam veselam. Emocionāli un radoši spēlētājiem ir jābūt noskaņotiem vienam pret otru, jo cilvēkiem, kas vienlaicīgi pilda dažādus uzdevumus ir jāstrādā pie kopīga mērķa sasniegšanas. Šī ir pieredze, kas līdz šim brīdim ir bijusi pieejama tikai mūziķiem.

Mūsu topošie protežē mācīsies spēlēt īstus instrumentus, ieskaitot stīgu instrumentus, pūšaminstrumentus, brass un sitaminstrumentus. Tiklīdz būs izvēlēti instrumenti, dalībnieki darbosies atsevišķās grupās pieredzējušu mūziķu pavadībā. Tiklīdz iemaņas būs apgūtas, tā visi sanāks atkal kopā un kā viens liels simfoniskais orķestris, diriģenta zizļa pavadībā spēlēs īpaši sarakstītu, piecu minūšu garu muzikālu skaņdarbu. Panāktais efekts būs neaizmirstams.

Orķestris! bez šaubām ir viens no mūsu vispieprasītākajiem un aizraujošākajiem pasākumiem. Tas liks jūsu cilvēkiem pielietot visas savas spējas un liks pārkāpt pāri robežām, lai sasniegtu šķietami neiespējamo. Tas prasīs smagu darbu, pilnīgu koncentrēšanos un patiešām īstu komandas darbu. Tomēr, lai arī cik grūts būtu šis uzdevums, jūsu dalībnieki paņems līdzi sev tādu pieredzi, kas nekad netiks aizmirsta.

Mēdz teikt, ka mūzikai ir vara likt cilvēkiem kustēties. Orķestris! var likt jūsu komandai sasnigt jebkuras virsotnes.

Mācību rezultāti

Orķestris! bez šaubām, ir viens no mūsu prasīgākiem un izaicinošiem pasākumiem. Tas ļaus jūsu darbiniekiem pilnība izmantot savu potenciālu un pārsniegt prāta ierobežojumus. Tas prasīs smagu darbu, kopējo koncentrāciju un īstu komandas darbu. Bet, cik grūts šis izaicinājums ir, atlīdzībā jūs saņemsiet pieredzi, kas nekad netiks aizmirsta. Simfoniskais orķestris, iespējams, ir viens no labākajiem komandu piemēriem, kur visi darbojas kā viens. Emocionāli un radoši, spēlētājiem ir jābūt noskaņotiem viens uz otru, un cilvēkiem, kas veic dažādus uzdevumus, jāstrādā kopā, lai sasniegtu kopīgu mērķi. Šī pieredze līdz šim ir bijusi pieejama tikai veltītajiem mūziķiem.

Ir teiciens, ka mūzikai ir spēja izkustināt cilvēkus. Orķestris! var izkustināt jūsu komandu, lai sasniegtu jebko.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Orķestris ir pilnīgi neaizmirstams pasākums, kur dalībnieki gūst pacilājošas emocijas. Kāpēc gan nepadalīties ar dažām no šīm sajūtām? Uzaiciniet arī citus pievienoties jūsu Orķestrim, ļaujot pašiem sponsorēt savu vietu. Vai jūs sadarbojieties ar kādu organizāciju, kas pārstāv individuālas personas, kas tiešām novērtētu šādu iespēju? Pirms pasākuma jūs variet apsvērt iespēju izveidot konkursu kādā skolā, kur skolēni varētu iegūt sev dalības vietu. Variet apsvērt arī domu, par kādu jaunu klasisko instrumentu ziedošanu, kādam kam tas tiešām ir nepieciešams.

Related Testimonial

Tas bija visjautrākais, ko esmu piedzīvojis, un es domāju, ka šī koncepcija ir ģeniālā. Es izjūtu milzīgu sasniegumu sajūtu pasākumā beigās. Tas bija ļoti iespaidīgi

Dominic Rudd
Samaritans

Nosūtīt pieprasījumu