Pirmā "Orķestris!" spēle Amerikā

Publicēja Alexandra Pett, 2017. gada 11. marts

"Eventology" sadarbībā ar T"om Lee Music" ir priecīgi paziņot par neseno veiksmīgo Orķestris! izpildīto pasākumu - pirmo reizi notikušais jaunākais korporatīvo komandu veidotājs Amerikā.

Maestro Edette Gagné un viņas profesionālo mūziķu komanda tikai 90 minūšu laikā transformēja 350 cilvēkus bez jebkādām bez iepriekšējām muzikālām zināšanām par īstu simfonisko orķestri.

Pasākumā, kas notika Vistlerā, liela grupa tika sadalīta mazākos instrumentu sekcijās, ieskaitot vijoles, klarnetes, sitamos instrumentos, čellus, un trombonus. Katru grupu vadīja profesionāli mūziķi, lai spēlētu vienu no slavenākajām un emocionāli aizraujošākajām orķestra mūzikas daļām.

"Dalībnieki ne tikai saskaras ar jaunu instrumentu apgūšanu ļoti īsā laika periodā, bet tiem arī bija jāuzklausa viens otru, jāuzskata  savs diriģents un treneri, un jāpielāgo mūzikas izpildīšana, lai strādātu kopā ar visu grupu - un tas viss bija brīnišķīga laika pavadīšana, " - teica Ellery Ferguson, "Tom Lee Music" izglītības direktore.

Pēc 45 minūšu sesiju noslēgšanas, grupas atgriezās kopā lielajā zālē, lai spēlētu to, ko viņi tikko iemācījušies kā viens orķestris maestro vadībā.

"Esot gandrīz 20 gadu komandu veidošanā, bet es nekad neesmu redzējis šādu emocionālu reakciju uz šo notikumu. Kad visi spēlēja to, ko viņi kopā iemācījušies, tad tās pēkšņi radīja prieka asaras un plašus smaidus sejās. Tas bija tik pārsteidzoši, kad izdevās tik īsā laikā apgūt pavisam jaunas prasmes, un 350 cilvēki kopā strādāja ideālā sadarbībā,” teica Alexandra Pett, "Eventology" vadītāja.

 

"Galīgais izpildījums bija iespaidīgs, un es to vienmēr atcerēšos ar smaidi; neviens pat negribēja pabeigt, bet drīzāk turpināt spēlēt un baudīt mūziku, ko dalībnieki rādīja kopā," piebilda Ferguson.

"Es domāju, ka vairāk nekā jebkas cits, tas lieliski demonstrē ne tikai prieku un mūzikas spēku savest kopā cilvēkus, bet arī cik daudz cilvēku grupā var paveikt, kad viņi strādā kopā, lai sasniegtu kopīgu mērķi."

"Eventology", kuras galvenā mītne atrodas Skvamišas pilsētā, tagad ir ekskluzīva licence pārdot un piegādāt "Catalyst Global" komandas vietošanas produktus Kanādā. Eventology Catalyst Canada, kā arī "Catalyst Global" partneri visā Amerikā un visā pasaulē priecājas par to, kā tagad ir iespēja nodrošināt šo emocionāli aizraujošo komandas veidošanas pasākumu, kā arī virkni citu efektīvu un pielāgojamu pasaules klases pasākumu.

Visi klientu stāsti