Enerģijas atjaunošana / Uzmanības noturēšana

Palieliniet uzmanības līmeni un iesaistīšanos, lai vislabāk izmantotu konferences vai tikšanos laiku.

focus attention

Lielākajai daļai cilvēku ir grūti pārāk ilgi koncentrēties un saglabāt uzmanību. Cilvēki, kas spēj ilgstoši noturēt savu uzmanību labāk atrisina dažādas uzdevumus, nekā tie, kas to nespēj. Tāpat kā ķermeņa uzbūve, arī prāts var tikt trenēts un pastiprināts.

Fiziskā slodze spēlē kritisku lomusmadzenēs oksidēšanā, kas noved pie labākas uzmanību koncentrācijas. Pētījumi liecina, ka darbinieku produktivitāte un uzmanība tiek strauji palielināta ar regulāriem fiziskiem vingrinājumiem.Tās priekšrocības tiek pastiprinātas, ja fiziskās aktivitātes tiek veiktas kopā ar citiem, nevis atsevišķi. Piedalīšanāslabklājības programmā birojā vai izbraukuma aktivitātēs palīdz izstrādāt konsekventu komandas sasaisti.

Fiziskajai kustībai vai tempu maiņai ir svarīga nozīme, lai saglabātu enerģiju un koncentrētos sanāksmēs un konferencēs. Pētījumi arī parāda, ka tūlīt pēc vieglām fiziskām aktivitātēm uzlabojas problēmu risināšanas prasmes, atmiņa un uzmanība.Gudrie sapulces plānotāji un konferenču organizētāji apzinās, cik svarīga loma ir intermitējošām enerģiskām darbībām, lai saglabātu delegātu uzmanību un panāktu konferences rezultātus.Enerdžaizeri - īsas un straujas mūzikas un ritma aktivitātes rada kopējas pārmaiņas, stimulējot un aktivizējot enerģiju.Labklājības aktivitātes oksidē muskuļus un smadzenes, kas rada svaiguma sajutu un koncentrēšanos.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles