Šķēršļu nojaukšana ar Chain Reaction

Publicēja Alexandra Pett, 2019. gada 2. janv.

Īss apraksts

Mums tika lūgts izstrādāt un piegādāt komandas saliedēšanas vingrinājumu ļoti specializētai 30 cilvēku grupai. Lai gan viņi bija no vienas un tās pašas organizācijas, viņi strādāja divās vietās no pretējās pasaules malas. Šī ģeogrāfiskā sadalīšana nozīmē, ka grupa saskārās ar komunikācijas, valodas un kultūras barjerām. Viņi sanāca vienā vietā, lai pabeigtu stingru mācību nedēļu, kam sekoja komandas attīstības uzdevums. Ņemot vērā grupas raksturu un vēlamos rezultātus, Chain Reaction TableTop tika izvēlēta kā komandas saliedēšanas aktivitāte viņu pasākumam.

chain reaction table top

Kas notika tajā dienā?

Dalībnieki, kas ieradās telpā, šķita skeptiski, noguruši un neinteresēti. Viņi bija solo spēlētāji. Viņi nebija pārliecināti par to, kāpēc viņiem vajadzēja piedalīties. Šāda veida reakcija ir pārāk bieža mūsu biznesā. Mēs zinām, ko gaidīt. Mēs zinām, kā to mainīt. Mums jāstrādā.

Katrai komandai tika piedāvāta spēle, ideju karšu komplekts un dažāda veida materiālu kaste. Viņu izaicinājums bija strādāt kopā, lai pierādītu, ka tauriņš, kas šūpo savus spārnus vienā telpas pusē, var izraisīt vēja kustības pretējā pusē….

Grupa tika sadalīta komandās, apspriežot kartes zīmējumus un daloties ar savām idejām. Pēc tam viņi uzsāka darbu, lai piemērotu prasmes, radošumu un precizitāti, lai izstrādātu, izveidotu un pārbaudītu vairākus vienkāršus mehānismus. Pēc tam katra komanda savienoja savu vienkāršo mehānismu kopā, pārbaudot, vai tās virzas no vienas uz otru. Tad viņi analizēja savas darbības ar citām komandām un pārbaudīja savu mehānismu vēlreiz. Efektīva komunikācija bija galvenā sastāvdaļa, lai nodrošinātu, ka viss noritēja atbilstoši plānam. Komandas saprata, ka paļaujoties uz savam idejām un prasmēm, tie varētu radīt labāku mehānismu.

Rezultāts

Pēc kāda laika mēs redzējām ka sabrūk šķēršļi, parādās smaidi un enerģija. Grupa kļuva patiešām iesaistīta un savstarpēji sazinājās labāk. Divu stundu laikā mēs redzējām, ka viņi sanāk kopā kā viena komanda. Viņi bija labi sadarbojušies un izveidoja sarežģītu ķēdes reakcijas mašīnu, kas patiešam strādāja. Grupa bija sajūsmā par savu darbu un atgriezenisko saiti, kas pierādīja pozitīvos rezultātus. Vēl viens apliecinājums tam, ka pieredzes mācīšanās spēks atrodas mierīgā vidē.

Visi klientu stāsti