Lielā Glezna

Komandas sadarbojoties rada milzīgu mākslas darbu

1 - 3 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
12 - Neierobežoti

Par

Visi zina, ka laiku pa laikam ir svarīgi atskatīties atpakaļ un izvērtēt ‘kopainu’, īpaši, ja runa ir par organizāciju un to, kā personāls savstarpēji sadarbojas un komunicē. Lielā Glezna ir aktivitāte, kurā tiek izgatavots patiešām iespaidīga izmēra mākslas meistardarbs, vienlaicīgi nostiprinot komandu darbu, sadarbības prasmes un savstarpējo komunikāciju.

Uzsākot aktivitāti, pārstāvji tiek sadalīti mazās komandās, kuras ir atbildīgas par viena vai dažu atsevišķu audeklu apgleznošanu – veidojot Lielās Gleznas atsevišķās sastāvdaļas. Apbruņoti ar otām, krāsām, pašu nepieciešamāko informāciju, un, kas ir pats būtiskākais – pilnīgi nekādām zināšanām par kopējo gleznu, komandām ir jāsadarbojas, lai nodrošinātu, ka līnijas satiekas un krāsas sakrīt.

Drīz dalībnieki sapratīs, ka, lai gūtu panākumus, viņiem tā vietā, lai sacenstos ar citām komandām, būs cieši jāsadarbojas kopā. Īsāk sakot, viņiem būs jāsāk veidot Lielās Gleznas kopējos fragmentus, lai nodrošinātu, ka visas kanvas perfekti sakrīt un iznākums ir veiksmīgs. Lielās Gleznas bilde var tikt radīta no uzņēmuma zīmola, pasākuma tēmas, piedāvātajiem produktiem, uzņēmuma vērtībām, mērķiem, vai kā alternatīva, var tikt radīta kāda slavena mākslasdarba reprodukcija.

Tiklīdz viss ir pabeigts, visas kanvas no visām komandām tiek savāktas, ierāmētas kopigā rāmī un apsegtas. Lielās Gleznas kulminācijas brīdis ir lielā atklāšanas ceremonija, kur pēc nelielām diskusijām, ar ovācijām un skaļiem aplausiem, pirmo reizi dalībniekiem tiek atklāts kopīgi radītais meistardarbs. Pabeigtais meistardarbs var tikt izstādīts birojā kā mūžīgs atgādinājums par to, cik nozīmīgs ir komandu darbs.

Var tikt izveidots arī apdullinošs un unikāls 3D attēls.

Mācību rezultāti

Pirms aktivitātes veikšanas mūsu grafiskie dizaineri sadarbībā ar jūsu uzņēmumu izveido mākslas darbu, kas atbilst jūsu mērķiem, vērtībām, misijai un vīzijai. Pasākuma dienā jūsu komanda no jauna atdzīvina šo unikālo mākslasdarbu iespaidīgā izmērā, burtiskā nozīmē, veidojot jūsu nākotnes vīziju. Iespaidīgā mēroga Lielā Glezna ir patiesi lielisks veids, kā uzņēmumam nosvinēt kopēju vīziju un izrādīt solidaritāti personālam.

Kopš tās pirmsākumiem, apmēram 15 gadu senā pagātnē, Lielā Glezna ir uzlabota, lai nodrošinātu vairāklīmeņu sadarbību starp komandām. Lielā Glezna ir kļuvusi par ideālu demonstrāciju tam, kā savstarpēja sadarbība un komunikācija, kā arī mērķtiecīga domāšana par kopskatu var nest izcilus rezultātus. Minētais meistardarbs, ko izveido jūsu komanda, kalpo gan kā pārskata instruments, gan arī kā atgādinājums par aktivitātes sniegtajām mācībām – turklāt var tikt pārvests uz jūsu darbavietu.

Korporatīvās sociālās atbildības rezultāti

Pateicoties savai atbilstībai šodienas tirgum, Lielā Glezna ir bijusi ļoti veiksmīga, un daudzi klienti šo aktivitāti ir izmantojuši kā veidu kā ’kaut kādā veidā pateikties’. Daži mūsu klienti Lielās Gleznas dekoratīvo vērtību ir izmantojuši, lai atdzīvinātu paliatīvās aprūpes nodaļas, bērnu rotaļu grupu istabas vai pansionāta telpas. Vispopulārākais KSA pielietojums ir bijis pēc notikuma izsolīt attēlu labdarībā – pēdējās dekādes laikā tā nopelnīts daudz naudas.

Related Testimonial

Paldies par ļoti aizdomīga un ciniska pūļa pārvēršanu entuziastiskos un aizrautīgos cilvēkos … Lielās Gleznas (Big Picture) iespaids uz publiku bija apbrīnojams. Cilvēki vēl aizvien nespēj noticēt, ka piedalījās šī, mūsu iekšpagalmā izstādītā, meistardarba radīšanā. Ēkā joprojām jūtams pasākuma dienas satraukums un visiem ir uzlabojies noskaņojums. Jūs rullējat!

Ericsson

Nosūtīt pieprasījumu