Transformatīvā domāšana

Esiet saskaņoti ar to kas jūs esat un kā jūs strādat

people playing as an orchestra for the first time in Catalyst team building activity Orchestrate

Transformācijas domāšana ļauj cilvēkiem un komandām radīt pārmaiņas, darīt labāk un sasniegt ilgstošus panākumus. Pārveidojošajeb transformācijas domāšana ir balstīta uz kopīgu vīziju, atbildību un autentiskumu. Lielākā daļa cilvēku ir ieaudzējuši sev iekšā pašpārliecinātās ticības sistēmu, kas viņiem ļauj darīt vairāk un saņemt vairāk.

Komandas transformācijas domāšana bieži vien ir pārveidojošovadītāju atspoguļojums. Tie ir vadītāji, kuri pārsniedz pamatslodzes vadītāja uzdevumus, proti, vadīt, uzraudzīt, organizēt darbu un kontrolēt veiktspēju.Tie veido pamatu veiksmīgai darbībai, ar skaidru paziņojumu un strukturētu rīcības plānu mērķu sasniegšanai.

Tā kā transformācijas domāšana ir saistīta ar to, kas ir kas, un kā viņš vai viņa uzvedas, transformācijas vadītājiem ir jāpiemīt personalizētam vadības stilam. Viņi saprot cilvēku darba stilus savā komandā un piešķir uzdevumus, motivē un stāsta par kļūdām katram individuāli.Tādējādi viņi palīdz komandas dalībniekiem atrast vislabāko, ko viņi var, un vadīt tālāk, lai uzlabotu viņu darbu.

Transformācijas vadītāji ir lieliski lomu modeļi, kas darbojas godprātīgi un aizrautīgi gan savā rīcībā, gan runā. Ar pārliecinošu aizrautību un pozitīvo noskaņu viņi iedvesmo "mēs-to-varam" attieksmi.Viņi uzklausa savu komandu un izveido vidi, kurā tiek veicinātas radošās domāšanas un inovācijas.Viņi veicina elastīgu domāšanu un novērš šķēršļus pārmaiņām.

Komandas veidošanas programmas var izmantot kā svarīgu procesu, kas ļauj sasniegt lieliskas lietas, izmantojot transformācijas domāšanu.Viens šāds piemērs ir Catalyst Global komandas veidošanas programma Orķestris, kur komandas iemācās spēlēt kopā kā viens orķestris mazāk kā 2 stundas laikā.Ierobežoti uzskati tiek apstrīdēti, un uzticēšanās tiek veidota, izmantojot kaut ko neparedzētu ar strukturētu rīcības plānu. Turklāt šajā gadījumā, spēks spēlēt kopā kā viensveicina prāta pārveidojošos rezultātus.

Apskatiet šo komandas veidošanas programmu sarakstu, kas mudina komandas un indivīdus sasniegt labāku un ilgstošu veiktspēju. Vajadzīga palīdzība lēmuma pieņemšanā?Vai meklējat kaut ko citu?Rakstiet mums.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles