Go Team

Interaktīvas dārgumu medības

1 - 4 stundas
Brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

Go Team uzdevumi darbojas uz Android planšetdatoriem un, tajos izstrādātās norādes, vada komandas uz dažādiem kontrolpunktiem. Ierodoties katrā kontrolpunktā, dalībnieki kopīgi strādā pie tā, lai veiktu Go Team komandas radītos uzdevumus. Te var būt iekļauti gan āķīgi jautājumi, gan fotogrāfiju uzņemšanas kritēriji, gan laikā ierobežoti uzdevumi pielāgoti jūsu uzņēmuma izvēlētajiem rezultātiem.

Tūlītēji Atjauninājumi

Atjauninājumi, atgriezeniskā saite un punktu skaits tiek uzskaitīts reālajā norises laikā, kamēr komandas cīnās šajās aizraujošajās sacīkstēs. No ‘mājas bāzes’ katru komandu monitorē, un tās var iegūt papildu misijas sava piedzīvojuma stratēģiskajos punktos.

Individuāli Risinājumi

Radošā platforma rūpējas par visām spējām un teritorijas veidiem. Go Team dalībnieki var tikt izaicināti, uzdrošināties iekarot rosīgas pilsētas, nelīdzenus ceļus, mežainus apvidus vai pat ūdenstilpnes.

Piemērošanās Spējas

Go Team aplikācija ir piemērota jebkuram komandu skaitam un ģenerē vienādas distances un maršrutus katrai aktivitātei; tādējādi var izvairīties no jutīgu vietu pārslogošanas un pasargāt dalībniekus no potenciāli bīstamām vietām.
 

Lai saņemtu vairāk informāciju par Go Team apmeklējiet www.goteam.guru

Go Team – inovatīva komandu saliedēšana izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas

Mācību rezultāti

Pielietojums
Go Team ir ideāls komandu veidošanas instruments. Iepazīstiet jūsu konferences norises vietu, izpētiet specifiskus mācību rezultātus, gūstiet jautrību un enerģiju jūsu komandai. Go Team var tikt pielāgota jūsu vajadzībām. Go Team iespējas ir neierobežotas - darbinieku iesaiste, personāla apmācības, produktu prezentācijas, dažādas mārketinga un akciju aktivitātes, iespējams pat atgriezeniskās saites iegūšana. ​

Physical Distancing

Physical Distancing

This activity can been designed to adhere to physical distancing guidelines. We modify the program to avoid game materials and handouts that need to be passed between participants. And, avoid anything where you have to get too close! Our skilled facilitators will be there to guide your participants throughout the experience, ensuring that as well as keeping to social distancing protocol each participant is engaged and having an enjoyable learning experience. Get in touch to find out how we can customise this experience for physical distancing and your team.

Related Testimonial

Go Team komandas piedzīvojumi Siguldā. Viņi atgriezās ļoti labā noskaņojumā un bija apmierināti ar ļoti labi sagatavotu, pārdomāti sakārtotu notikumu. Ikvienam bija iespēja izvēlēties, cik daudz viņi grib staigāt un cik daudz viņi vēlas redzēt Siguldā. Ikviens bija piepildīts ar pozitīvām emocijām, apmierināts ar pasākumu organizēšanu un ļoti labi pavadīto dienu.

Evija Dreimane
Ernst & Young Baltic

Nosūtīt pieprasījumu