Quickfire

Jautrie un ātrie komandas lietotņu izaicinājumi

30 minūtes - 4 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Quickfire ir konkurētspējīga lietotņu komandas veidošanas spēle. Katra komanda sāk spēli ar planšetdatoru, aprīkojuma kastīti un neliela daudzuma spēļu valūtu. Viņu izaicinājums ir atrisināt tik daudz uzdevumu noteiktā laika periodā, lai maksimāli palielinātu savus punktus, izvairoties no citām komandām un uzvarēt spēli.

Garīgie, radošie un kustīgie uzdevumi rodas dažādos grūtības līmeņos un dažādās formās – foto, video, vienīga atbilde, vairākas atbilžu iespējas, loģikas mīklas un citi!

Komandas var izvēlēties no 100 pieejamiem izaicinājumiem, katrs no tām ar atlīdzību par veiksmīgo uzdevuma pabeigšanu. Dalībnieki nevar apturēt laiku, viņi atklāj savas stiprās puses, izvēloties uzdevumus, par kurām viņi ir pārliecināti, ka var tos atrisināt. Dalībnieki ar līdzīgām stiprām spējām veido grupas, lai kopā risināt uzdevumus. Tomēr dažos izaicinājumos būs jāpiedalās ikvienam grupā, kas pieprasa izšķirošu vadību, stratēģiju un efektīvu saziņu. 

Darbības ātrums pakāpeniski palielinās, jo laika ir mazs! Tas sasniedz karstuma pakāpi pasākuma noslēguma minūtēs, radot neparastu jautrības, smieklīgas un steidzamības atmosfēru.

Mācību rezultāti

Quickfire spēlē veiksmīgas komandas strādā efektīvi kopā, lai nosvērtu risku un atlīdzību. Ar laiku trūkumu, dalībniekiem ir jārunā un jāpaziņo pārējai komandai, kurus uzdevumus viņi var droši pabeigt. Veidojas uzticēšanās, jo problēmas tiek veiksmīgi atrisinātas, un cilvēki mācās novērtēt viens otra dažādās spējas. Grupu uzdevumi prasa komandām izmantot novatorisku domāšanu. Viņiem jāizmanto efektīvas komunikācijas prasmes, lai panāktu kopīgu stratēģiju, un pēc tam pārlēkt uz ātru un neierobežotu darbību. Quickfire spēle veido ļoti daudz prieka! Tā atstāj komandas ar sajūsmu un vienotības sajutu! Vissvarīgākais ir tas, ka dalībnieki ir iemācījušies novērtēt savas komandas stiprās puses un dažādās prasmes. 

Related Testimonial

Mēs esam koncentrējušies uz komandas dinamiku, prasmēm un lomām mūsu komandā. "Quickfire" ir lielisks pasākums, kas palīdzēja cilvēkiem redzēt savas stiprās un vājās puses un novērtēt to pašu arī citās. Mēs esam ievērojuši būtisku atšķirību, kā cilvēki sazinās un strādā savā starpā kopš pasākuma.

Novartis

Nosūtīt pieprasījumu