Sasniegumu svinēšana

"Teambuilding" dienas efektīvi saskaņo darbinieku mērķus ar organizācijas stratēģiju

Pieaugot organizāciju skaitam, ieviešot apbalvojuma shēmu, kas darbiniekiem atlīdzina veiksmīgu komandas darbu, tā nodrošina lielisku saskaņotību ar viņu mērķiem. Tas nozīmē, ka finansiāli atalgot komandu nav vienīgā iespēja.

Pētījumi liecina, ka galvenais darbinieka darbības motivators ir labi paveikta uzdevuma atzīšana. Personāls parāda lielāku līdzību ar vadītājiem, kuri atzīst viņu smago darbu, nevis tikai piedāvā atgriezenisko saiti, ja viņi ir izdarījuši kaut ko nepareizi! Saprotot, kas motivē cilvēkus jūsu komandā, jūs varat ieviest sistēmu, kas patiešām liks katra komandas dalībnieka justies novērtētam. Neatkarīgi no tā, vai jūsu atlīdzības budžets ir liels vai mazs, nedaudz radošuma jūsu domāšanā var paveikt to visu.

Labas atlīdzības piemēri, kurus var ātri un vienkārši sasniegt ar minimālu budžetu, ir šādi: paldies vēstules, dāvanu kupons, papildu garš pusdienas pārtraukums vai iespēja pabeigt darbdienu agrāk. Izklaidējošas un aizraujošas komandas veidošanas aktivitātes, kas izceļ sadarbību un komandas garu, ir populāras atlīdzības, un vēl vairāk, tās rada ilgstošas atmiņas ar vērtīgu komandas mācīšanās, kuru var veidot, virzoties uz nākotni. Tomēr komandas veidošanas darbībām un ārpus biroja paredzētajiem pasākumiem jābūt nozīmīgiem un labi izstrādātiem.

Catalyst Global apvieno 30 gadu pieredzi, izstrādājot un pielāgojot unikālas darbības, kas atalgo komandas. Šeit ir daži no vispopulārākajiem mūsu pastavīgo klientu aktivitātem. Vai jums ir kaut kas cits prātā? Informējiet mūs par savām prasībām un mēs varam izstrādāt pareizo risinājumu, lai apbalvotu jūsu komandu.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles