Drone Control

Lidojiet ar dronu cauri cilvēku veidotiem horeogrāfiskiem šķēršļiem

1 - 1.5 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Drone Control ir aktīvs komandas saliedēšanas pasākums. Komandām rūpīgi jāmanevrē savi droni caur 8 cilvēka radītiem šķēršļiem starp palaišanu un palaišanas laukumu.

Komandas sāk, interpretējot 8 ilustrētās šķēršļu kartītes, kuru sarežģītība ir dažāda. Komandas interpretē un plāno savu horeogrāfisko gājienu izpildi, kurš kur dodas, kad un kurš ko dara. Katram cilvēkam tiek dota iespēja lidot ar dronu. Komandas trenējas pilnveidot savas kustības, pirms tās piedalās pēdējā sacīkstē. Uzvar komanda, kas izmanto katru spēlētāju un veikli koordinē viņu kustības.

Mācību rezultāti

Drona vadība ir jautrs un radošs veids, kā attīstīt komandas ar tehnoloģijām. Visā vingrinājumā komandām ir jāmeklē fiziskā efektivitāte, lai samazinātu sekundes no pēdējā sacensību laika. Horeogrāfiju veidošana un jaunu šķēršļu pārveidošana prasa novatorisku domāšanu un bieži vien sniedz izglītojošus rezultātus. Izaicinājums liek cilvēkiem pastāvīgi pielāgoties mainīgajām lomām, un tā ir ideāla metafora veiklam komandas darbam. Drone Control ir jautrs, bet arī sarežģīts stratēģiskās plānošanas vingrinājums, kas prasa pilnīgu iesaistīšanos, dalībniekiem nejūtoties pakļautiem. Pievienotais laika spiediens uztur konkurētspējīgu, bet drošu kontekstu, lai izpētītu komandas dinamiku un nostiprinātu pozitīvas komandas darba vērtības.

Nosūtīt pieprasījumu