Inovācijas

Mūsu programmas, piemēram "Global Innovation Game" palīdz komandām radīt idejas un inovācijas

stimulate creative thinking

Plaši atzīts, ka panākumi tirgū atspoguļo uzņēmuma spēju ieviest jauninājumus. Cilvēkiem ir jāsaprot, kā viņi iekļaujas šajā inovācijas kultūrā un kas viņiem jādara, lai to pastāvīgi atbalstītu. Ir svarīgi nejaukt inovācijas un idejas jēdzienu. Tieksme ir sākotnējo ideju radīšanas koncepcija. Strukturēts un efektīvs, uz pierādījumiem balstīts inovācijas process ļauj noteikt prioritātes idejām, kas tiek realizētas patiesi veiksmīgā uzņēmējdarbībā.

Globālā inovāciju spēle praktiski demonstrē šo ideju un inovācijas procesu. Bez inovācijas procesa idejas nevar apstiprināt, izstrādāt un noteikt prioritāri. Komandas veidošanas programmas demonstrē šo koncepciju praktiskā un neaizmirstamā veidā. Piemēram, izgudrojumu un būvniecības aktivitātē Ķēdes reakcija komandām tiek dota ideju virkne, kas nepieciešama, lai sakārtotu, noteiktu prioritāti un izveidotu savas idejas. Inovācijas var piemērot uzdevumiem arī mikro līmenī. Komandu veidošanas programmas pierāda to praktiski. Ievērojot plānu secību un izlemjot, kā to īstenot, komandas var ieviest inovācijas izpildē: ka vislabāk izmantot pieejamos resursus ierobežotā laikā.

Komanda var demonstrēt novatorisku pieeju, īstenojot sākotnējās domas, izmaiņas izpildījumā un procesā. Komandas veidošanas aktivitātes laikā kļūst skaidrs, ka dažas komandas ir labākie novatori nekā citi. Aktivitātes pārskats un programmas atspoguļošana palīdz dalīties ar pieredzi par inovācijas paņēmieniem visā uzņēmējdarbībā.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles