Globālā Inovāciju Spēle

Dragons' Den stila spēle

45 minūtes - 2 stundas
Iekštelpās
Konkurence / Sadarbība
18 - Neierobežoti

Par

Organizēt: Spēļu kārtis katrai komandai, nodrošinot vienmērīgu Object, Tech un Data karšu kombināciju.

Inovēt: Komandas dalībnieki izvēlas katras krāsas karti un izveido objektu, pakalpojumu vai rīku.

Apstiprināt: Katra komanda paņem labāko ideju no sava galda, un apstiprina to, izveidojot divu minūšu stāstījumu, ko viņi pēc tam prezentē citiem telpā.

Prezentēt: Visas komandas nosaka savu ideju telpā.

Investēt: Komandas iegulda spēļu naudu mūsu baņķierim, balsojot par ideju, kas viņiem visvairāk patīk.

Mācību rezultāti

Globālā Inovāciju Spēle ir izstrādāta, ņemot vērā vajadzību atkāpties no ikdienas tehnoloģiju ierīcēm. Mūsu tūkstošgades paaudze ir iedvesmojusi tās radīšanu. Globālā Inovāciju Spēle atgriežas pie pamatiem, ļaujot ikvienam atklāti runāt, inovēt un veidot idejas bez meklētājprogrammām, Power Point un ekrānu palīdzības. Globālā Inovāciju Spēle ir jautrs un atalgojošs pasākums, kas veicina radošumu un atbalsta tos, kuri ir visnovatoriskākie.

Related Testimonial

Mums patiešām patika, kad Deivs un viņa komanda bija mūsu komandas pasākumā. Globālā inovāciju spēle ir jautra, enerģiska un patiešām noderīga, lai mēs visi domātu un strādātu dažādos veidos un kā daļa no mini komandām. Tas deva mums labu impulsu, kad pēcpusdienā mēs atgriežamies pie mūsu galdiņiem, un ļāva mums domāt nestandarti!

Shauna Callagy
Coyne Research

together apartRemote - Hybrid - Multilocation

This activity has been designed for face-to-face, remote, hybrid and multi-locational teams. If your team is working from home, in different regional office locations or in different countries ask us about the remote or hybrid version of this activity. Get in touch to find out how we can customise this experience for your team.


Nosūtīt pieprasījumu