Zīmola atpazīstamība

Mudiniet darbiniekus kļūt par zīmola vēstniekiem

teams participating in animate team building activity

Viena no svarīgām stratēģijām darbinieku iesaistīšanās un komandu apvienošanās ir viņu cieņa pret uzņēmuma zīmolu. Veicinot pasākumus, lai padarītu jūsu darbiniekus par zīmola vēstniekiem, tas lieliski ietekmē darbinieku aizturēšanu un zīmola vērtību.Klienti uztver darbiniekus kā ticamu informācijas avotu.Tādēļ tie piešķir zīmolam autentiskumu, palīdzot veidot emocionālus sakarus ar cilvēkiem, kas ar to ir saistītas.

Zīmolam jābūt uzņēmuma kultūras un vērtības ziņojumu neatņemamai sastāvdaļa. Darbiniekiem būtu jāsaprot zīmols un jāzina, kā efektīvi un precīzi pārstāvēt to. Tas prasa darbinieku apmācību par uzņēmuma zīmola stratēģiju un zināmā mērā ikvienam jābūt iespēja to attīstīt. Tam nepieciešama uzticēšanās un sadarbība starp departamentiem.

Vadītājiemir obligāti jāpārveido darbinieki par zīmola vēstniekiem.Tāpat kā uzņēmuma kultūrai, vadītājiem ir jāizdzīvo zīmols, konsekventi un ar skaidrību.Zīmolu orientētas vadības apmācības programmas ir noderīgas vadītājiem, lai izstrādātu zīmola mērķus un stratēģijas savai komandai.

Ir vairāki Catalyst Global komandas veidošanas pasākumi, darbinieku pastaigas, vadītāju apmācības un jaunu darbinieku atbalstīšanas programmas, kas var palīdzēt stiprināt darbinieku iesaistīšanos un apgūt zīmolu un zīmola stratēģiju. Šeit ir atlasītas vispopulārākās Catalyst Global komandu veidošanas programmas ar zīmola izpratnes veidošanu.

Vajadzīga palīdzība lēmuma pieņemšanā?Vai meklējat kaut ko citu?Rakstiet mums.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles