Crescendo

Spēlējiet kā orķestris mazāk nekā stundas laikā!

30 minūtes - 2 stundas
Iekštelpās
Sadarbība
16 - Neierobežoti

Par

Crescendo ir mūsu populārās aktivitātes Orķestris jaunā versija. Atšķirībā no Orķestra, Crescendo laikā tiek izmantota tikai viena norises telpa un tas aizņem tikai vienu stundu, līdz ar to tā ir ideāli piemērota aktivitāte konferencēm/pasākumiem ar saspringtu grafiku un ierobežotu budžetu!

Mūsu unikālā pieeja rada pārsteidzošu rezultātu pat tad, ja pasākuma dalībniekiem nav iepriekšējas muzikālās pieredzes. Mūsu pasniedzēji katram jūsu komandas dalībniekam izsniedz vienu no diviem klasiskajiem stīgu instrumentiem: vijoli vai altu. Pēc tam dalībnieki ātri apgūst spēlēšanas pamatus un tiek apmācīti nospēlēt savu daļu no speciāli sagatavotās kompozīcijas. Gala rezultātā, spēlējot kopā ar fona dziesmas pavadījumu, tiks radīta skaista mūzika.

Kāpēc Crescendo?

Daudzu uzņēmumu komandas ir nospiestas pie zemes no ikdienas stresa situācijām, kur problēmas vēl vairāk saasina sliktā komunikācija un ir grūti atrast gandarījumu. Kad komandas dalās ar jautru un radošu komandu veidošanas pieredzi, kā, piemēram, Crescendo, tad pastāv iespēja iet arī tālāk un atrisināt dažādus morāles un komunikācijas jautājumus.

Muzikālās komandu saliedēšanas aktivitātes ļauj komandām mijiedarboties pilnīgi jaunā veidolā, kas ir gan patīkams, gan radošs. Šāds pilnīgi jauns sadarbības veidols, var atjaunot sašķelto attiecību dinamiku. Crescendo arī ļauj jūsu komandai sasniegt šķietami neiespējamu uzdevumu, izmantojot kopējus pūliņus, kas palīdz atjaunot un izveidot savstarpējo saikni starp kolēģiem.

Crescendo vienlīdz veiksmīgi var organizēt gan konferenču pārtraukumos, gan arī pēc vakariņām. Tā ir finansēm draudzīga komandu saliedēšanas aktivitāte, ko var organizēt vienā norises telpā ar minimālu iejaukšanos izkārtojumā un maksimālu atdevi no dalībniekiem.

Sazinieties ar mums, lai ļautu jūsu komandai izbaudīt šo neticamo komandu saliedēšanas programmu, kas rezultātā garantē kvalitatīvu muzikālu priekšnesumu.

Mācību rezultāti

Nav daudz individuālu cilvēku, kas spēj iemācīties spēlēt klasiskās mūzikas skaņdarbus mazāk kā vienas stundas laikā, bet darbojoties komandā, strādājot vienoti, tas ir iespējams. Mainīgajos tirgus apstākļos ir ļoti svarīgi, ka dalībnieki spēj ātri pielāgot savas prasmes un apzinās savu lomu komandā, lai saglabātu darba efektivitāti un vienlaicīgi spētu reaģēt uz notiekošajām izmaiņām pēc iespējas ātrāk un efektīvāk. Crescendo liek sasniegt rezultātu. Gala uzstāšanās laikā dalībnieki vienmēr ir pārsteigti par to, ko viņi ir spējīgi sasniegt tik ļoti ierobežotā laikā.

Related Testimonial

Mēs meklējām kaut ko unikālu un spēcīgu. Mēs to atklājām ar "Crescendo". Tas pārveidoja mūsu domāšanu un demonstrēja, ka ar kopējo fokusu un pielietojumu mēs varam pārsniegt mūsu uztvertos ierobežojumus!

Ericsson

Nosūtīt pieprasījumu