Leļļu Meistari

Izveidot un Vadīt milzīgas lelles

2 - 3.5 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
15 - Neierobežoti

Par

Piešķirt dvēseli un dot dzīvību kaudzei nedzīvu objektu ir neiespējami - bet vai tiešām? Leļļu Miestari rada lielu devu jautrības vienlaicīgi liekot komandām izpildīt projektu līdz galam veicot dažādus izpildāmus uzdevumus.

Vei jūs kādreiz esiet uzskaitījis, cik daudz dažādas atsevišķas darbības ir nepieciešams veikt, lai varētu staigāt? Ir nepieciešama ļoti precīza koordinācija tam, kā jūs pārvietojiet svaru no vienas kājas uz otru, kā kustiniet gurnus, vidukli un muguru, lai spētu noturēt līdzsvaru.

Jūs noteikti esiet redzējuši 10 metrus lielas lelles futbola maču tribīnēs un Olimpisko Spēļu parādes centrā. Aktivitātes Leļļu Meistari laikā jums būs iespēja izpausties radoši un iegrimt aktivitātē, nedomājot par neko citu, jo tās būs nepieciešamākās lietas, lai spētu likt šīm lielajām lellēm darboties kā cilvēkam.

Lai gūtu panākumus, katrai komandai būs jākļūst par lelles "centrālo nervu sistēmu", kas kontrolē neskaitāmas kustības un vienlaicīgi jārada nepārspējams sniegums, lai spētu pārsteigt savus kolēģus. Aktivitātes Leļļu Meistari laikā ir jāiesaistās ikvienam komandas dalībniekam, kur visiem ir jābūt skaidrai izpratnei par savu lomu kopējā uzdevuma paveikšanā.

Lieciet jūsu komandām pārbaudīt savas komunikāciju, procesa uzlabošanas un izcilu darbību veikšanas spējas ar aktivitāti Leļļu Meistari. Bet tas vēl nav viss nopietnai komandas darba uzlabošanai! Iedomājieties kāda jautrība radīsies un cik precīzs būs nepieciešams komandas darbs, kad katram komandas dalībniekam būs jāuzņemās kontrole pār atsevišķām ķermeņa daļām, bet visiem kopā jāmēģina imitēt vienkāršas cilvēka darbības, kā, piemēram, staigāšana, māšana ar roku vai gaisa bučas nosūtīšana.

Noslēgumā, smieklu līmenis pieaugs, jo komandām savām lellēm būs jāliek izpildīt populāri deju soļi, piemēram, Gangnam Style, kas "liks noraut jumtu" pat viskautrīgākajiem dalībniekiem.

Mācību rezultāti

Aktivitātes Leļļu Meistari laikā ir nepieciešams iesaistīties ikvienam dalībniekam gan veidojot stratēģiju un piedaloties projekta plānošanā, gan veidojot lelli un vadot to. Aktivitāte prasa aizrautīgu komandas darbu un kristālskaidru komunikāciju, lai spētu likt lellei izpildīt cilvēka darbības.

Related Testimonial

Tas, ko esam iemācījušies no leļļu meistariem, ir kļuvuši par nozīmīgu pieredzi, lai mēs varētu izmantot izpratni par komandas darba nozīmi un "Walk the Talk" attieksmi pret komandu.

British American Tobacco

Nosūtīt pieprasījumu