Trade Winds

Tematiskās komandas pārrunas un tirdzniecības spēle

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
24 - Neierobežoti

Par

Katra komanda spēlē pirātu kuģa ekipāžu, kas ierodas ar čaulu pilnu ar dārgumiem tirdzniecībai. Viņu mērķis ir uzkrāt bagātības, veidojot attiecības ar citiem ostas tirgotājiem, izmantojot savu viltību, lai savāktu būtisku informāciju par tirgu. Spēle notiek četros ciklos - 4 gadi. Katrs gads sākas ar komandas tirdzniecību un beidzas kad viņi atgriežas ostā, lai vāktu balvas dažām precēm. Spēles gaitā komandas attīsta attiecības ar citām komandām un dalās ar iegūtajām zināšanām. To mērķis ir uzkrāt bagātības, veidojot attiecības ar citiem ostas tirgotājiem, vienlaikus izmantojot viltību, lai apkopotu svarīgu tirgus informāciju.

Mācību rezultāti

Jauta, ātra un ļoti iecienīta pirātu spēle, kurā tiek pētītas pārrunu, informācijas vākšanas un sadarbības iespējas. "Tirdzniecības vēji" ir neticami daudzpusīga spēle - tā pievērš dalībnieku uzmanību uzreiz un vienmēr rada ļoti slogu atmosfēru. Spēles pamatā ir uzticības nodibināšana attiecībām ar klientiem, un veids, kā komandas to pārvalda, ir panākumu atslēga. Lai gan tas ir konkurētspējīga spēle, visveiksmīgākās komandas ir tās, kas sadarbojas ar citiem, lai izveidotu abpusēji izdevīgus rezultātus, vienlaicīgi koncentrējoties uz saviem rezultātiem.

physical distancing

Physical Distancing

This activity can been designed to adhere to physical distancing guidelines. We modify the program to avoid game materials and handouts that need to be passed between participants. And, avoid anything where you have to get too close! Our skilled facilitators will be there to guide your participants throughout the experience, ensuring that as well as keeping to social distancing protocol each participant is engaged and having an enjoyable learning experience. Get in touch to find out how we can customise this experience for physical distancing and your team.

Nosūtīt pieprasījumu