Trade Winds

Tematiskās komandas pārrunas un tirdzniecības spēle

1 - 2 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Konkurence
24 - Neierobežoti

Par

Katra komanda spēlē pirātu kuģa ekipāžu, kas ierodas ar čaulu pilnu ar dārgumiem tirdzniecībai. Viņu mērķis ir uzkrāt bagātības, veidojot attiecības ar citiem ostas tirgotājiem, izmantojot savu viltību, lai savāktu būtisku informāciju par tirgu. Spēle notiek četros ciklos - 4 gadi. Katrs gads sākas ar komandas tirdzniecību un beidzas kad viņi atgriežas ostā, lai vāktu balvas dažām precēm. Spēles gaitā komandas attīsta attiecības ar citām komandām un dalās ar iegūtajām zināšanām. To mērķis ir uzkrāt bagātības, veidojot attiecības ar citiem ostas tirgotājiem, vienlaikus izmantojot viltību, lai apkopotu svarīgu tirgus informāciju.

Mācību rezultāti

Jauta, ātra un ļoti iecienīta pirātu spēle, kurā tiek pētītas pārrunu, informācijas vākšanas un sadarbības iespējas. "Tirdzniecības vēji" ir neticami daudzpusīga spēle - tā pievērš dalībnieku uzmanību uzreiz un vienmēr rada ļoti slogu atmosfēru. Spēles pamatā ir uzticības nodibināšana attiecībām ar klientiem, un veids, kā komandas to pārvalda, ir panākumu atslēga. Lai gan tas ir konkurētspējīga spēle, visveiksmīgākās komandas ir tās, kas sadarbojas ar citiem, lai izveidotu abpusēji izdevīgus rezultātus, vienlaicīgi koncentrējoties uz saviem rezultātiem.

Related Testimonial

Ļoti jautrā uzņēmējdarbības simulācija. Mums patika pārģārbšanās, kaulēšana un pārrunas, tas bija liels prieks, un mums tagad ir daudz lietas, kas iznāca pasākuma laikā, lai apspriestu kopā.

Konica Minolta

Nosūtīt pieprasījumu