Konfliktu vadība

Dabiskas pretrūnas ir inovāciju kultūras cauruļvads

conflict management

Konfliktu vadība ir pozitīvu aspektu līdzsvarošanas process, ko var panākt ar konfliktu starpniecību, vienlaikus samazinot konflikta negatīvās sekas.

Konflikta gadījumi būtiski samazinās ar skaidriem, labi paziņotiem un pieņemtajiem noteikumiem. Tas dod darbiniekiem pamatu darboties, jo īpaši, ja komandas locekļi ir pakļauti spiedienam, noguruši vai jūt stresu.

Ir apgalvots, ka efektīvas komandas sastāv no indivīdiem ar dažādu darba stilu kopumu. Tas, protams, radīs atšķirīgus viedokļus un attīstīs konfliktu tendenci. Kad izdevās prasmīgi ar abpusēji pieņemtajiem pamatnoteikumiem pārvaldīt konfliktu, tas rada mācību vidi. Tas var novest pie pozitīviem rezultātiem, piemēram, idejām, inovācijām, procesuālajām izmaiņām un ideju ieviešanu.

Šķērslis tam ir beztiesiska vide, kurā nav savstarpēji pieņemtu kultūras noteikumu. Tas izraisa to, ka cilvēkiem tiek izteikts, ja viņu idejas ir noraidītas vai runātas aizvainojošā veidā ar personificētu draudošu valodu. Parasti veidojas apakšgrupas un nodrošinājās kara līdzīga vide. Laika gaitā tas novedīs pie ganāmpulka mentalitātes un stagnācijas, bailes no konflikta vainas dēļ.

Empīriskās mācību komandu veidošanas spēles simulē neveselīgu konfliktu vidi. Gamifikācija nodrošina vidi, lai analizētu iesaistīšanās noteikumus un konfliktu pārvaldību. Labi izstrādātas un piegādātas spēles nodrošina konfliktu vērtības izpratni, kas ir jāuztver kā pamats inovāciju kultūras attīstībai. Turklāt, šādas programmas novērojumi sniedz biznesa vadītājiem iespēju apsvērt iemeslus neveselīgam konfliktam vai konfliktu trūkumam, un pārvērtēt uzņēmuma kultūru.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles