Ķēdes Reakcija - Lielizmēra

Komandas veido virkni sarežģītu darbību

2 - 8 stundas
Iekštelpās un brīvā dabā
Sadarbība
10 - Neierobežoti

Par

Komandas dinamika un cilvēkresursu vadība tiek pārbaudīta jau projektēšanas posmā, jo konstrukcija ir sadalīta vairākos mazos segmentos, kas prasa gan cilvēkresursus gan fiziskos resursus sadalīt mazākās darba grupās. Būvēšanas un pārbaudīšanas posmos ir nepieciešama koordinācija ne tikai starp komandām, bet arī starp atsevišķām tehniskām prasmēm un projektu vadīšanas stratēģiju izstrādes, jo te komandas satopas ar savu galveno uzdevumu - vai visas sastāvdaļas pildīs savas funkcijas un vai tās savstarpēji mijiedarbosies ar blakus esošajām lietām izraisot lavīnveida efektu?

Tiklīdz viss būs pabeigts, tā pirmā komanda uzsāks savu Ķēdes Reakcijas posmu, kam, savukārt, būtu jāizraisa nākamās komandas izveidotā posma darbība, un tā tālāk, līdz visu komandu izveidotie posmi būs nostrādājuši.

Jūs varat izvēlēties pievienot kāju papildus konkurētspējīgu elementu, par kuru komandas varēs saņemt papildus punktus, ja tas būs iekļauts trasēar inovatīvu un funkcionālu pielietojumu, kas varētu tikt izmantots arī uzvarētāja noteikšanai.

Jūsu izveidotās Ķēdes Reakcijas video var tikt apskatīts kopā ar kolēģiem, draugiem un ģimenti, lai atcerētos par pasākuma laikā gūtajām pozitīvajām emocijām un sadarbību uzņēmuma panākumu gūšanā.

Mācību rezultāti

Ķēdes Reakcija strauji kļūst par galveno komandu saliedēšanas pasākumu, pieprasot profesionālas projektu vadības prasmes, lai varētu izstrādāt un izveidot sarežģītas darbību ķēdes. Galu galā aktivitāte noved pie aizraujošā noslēguma, kur visas izveidotās ķēdes tiek savienotas kopā, lai sasniegtu iespaidīgu kopējo rezultātu.

Izmantojiet šo sarežģīto komandu veidošanas aktivitāti, lai attīstītu lielisku komandas darbu un projektu vadības prasmes, vienlaicīgi veicinot radošu un inovatīvu domāšanu.

Ķēdes Reakcija līdzinās reāliem dzīves projektiem, jo komandām ir ierobežots laiks un resursi. Balstoties uz dalībnieku radošumu, komunikāciju prasmēm un spējām risināt problēmas, komandām ir efektīvi jāstrādā kopā projektēšanas stadijā, lai varētu izveidot reāli darbojošos ķēdi. Vai ambīcijas pārspēs iespējas?

Jums patīk šī aktivitāte? Esiet ierobežoti laikā un telpas izmēros - izmēģiniet Ķēdes Reakcija - Galda Versija!

Related Testimonial

Ko es varu teikt - tas patiešām ir pārsteidzošs komandas saliedēšanas pasākums. Es zinu, ka varu runāt par visiem, ka tā ir labākā komandas saliedēšanas aktivitāte, kurā mēs jebkad piedalījāmies. To, ko mēs panācām, mērogā un radošumā pārsniedza mūsu cerības.

Standard Chartered Bank

Nosūtīt pieprasījumu