Izcilība

Iziet ārā no savas komforta zonas un pieņemt personīgo attīstību

excellence

Izcilība - tas ir stāsts par saviem vai komandas stratēģijām, kas veicina uzlabojumus un integrē saistītās darbības praksē. Protams, ir viegli palikt savā komforta zonā un pieturēties pie ikdienas uzdevumiem, nevis uzņemties risku.Šāda rīcība apgrūtina izaugsmi un komandas attīstību.Tās ir pazīstams daudziem cilvēkiem, kuri ir daudz sasnieguši, un kuri aizrautīgi aizsargā savu tēlu darot to, ko viņi dara vislabāk, nevis izaicina sevi izkļūt no savas komforta zonas.

Jauna mācīšanās pieredze, kas rada neērtību vai izraisa kompetences trūkumu, ir galvenais solis ceļā uz attīstību un nepārtrauktu virzību uz izcilību.Savu trūkumu atzīšanaun lēmums vērsties pie citiem pēc palīdzības - tā ir atslēga, lai mainītu savu "status quo" un uzņemtos jaunus izaicinājumus.Skaidri uztverot nākotnes ainu arī dos lielāku brīvību nedaudz paklupt gar ceļojumu uz panākumiem.

Neskatoties uz to, ka vadītāji pauda atzinību par inovāciju un personāla attīstību, reāli pasākumi bieži netiek ieviesti. Organizācijas un komandas vadītāji var veicināt izcilības uzlabošanu, apbalvojot darbiniekus un komandas, kas izstrādā jaunus veidus, kā rīkoties, ņemot vērā izaugsmes iespējas un nelielas neveiksmes.

Catalyst Global piedāvā daudz komandu veidošanas programmu, kas novieto cilvēkus ārpus viņu komforta zonas. Piemēram, mācīšanās spēlēt kā orķestris mazāk nekā 2 stundu laikā kļūst par galveno metaforu izcilības un personības attīstībai.Apskatiet šo komandu veidošanas programmu atlasi, kas ir vērsti uz izcilības uzlabošanu.

Vajadzīga palīdzība lēmuma pieņemšanā?Vai meklējat kaut ko citu?Rakstiet mums.

Apskatiet mūsu piedāvātos komandu saliedēšanas pasākumus.

Ja nepieciešama palīdzība, lai pieņemtu lēmumu vai meklējat ko specifisku, lūdzu,

Sazinieties ar mums

Related Articles