Escape the Maze

GPS izglābšanās spēle, kas izaicina komandu atrast savu ceļu atpakaļ uz realitāti.

1 - 3 stundas
Brīvā dabā
Konkurence / Sadarbība
8 - Neierobežoti

Par

Komandas pārvietojas “reālās pasaules” piedzīvojumu takā, lai izvairītos no “virtuālās pasaules”, kas atspoguļota uz planšetdatora ekrāna. Ar bruņotiem spēkiem un „Action Pack”, kas ir pilns ar svarīgiem sīkrīkiem un gadžetiem, dalībniekiem ir jāapkopo ceļš caur vairākiem spēļu sektoriem un virtuālajiem kontrolpunktiem. Katrs sektors ir rūpīgi izstrādāts, lai pārbaudītu komandas dinamiku un izaicinātu dalībnieku spēju efektīvi sazināties. Tā kā komandas sacenšas reālā teritorijā ar GPS iedarbinātajiem kontrolpunktiem, pakāpeniski atklājas jaunie sektori, mīklas un slēptie kontrolpunkti. Atbildes, ko komanda izvēlas, atver slepenus alternatīvus maršrutus ar “īsu griezumu”. Izvēloties ceļu, komandas ietekmē spēles sekmēs, jo katram lēmumam ir sekas.

Mācību rezultāti

Ātrs un ļoti interaktīvs piedzīvojums caur virtuālo pasauli. Problēmu risināšana ir tikai sākums, komandai būs cieši jāsadarbojas, izmantojot komandas darbu, pieņemot lēmumus zem spiediena, rādīt uzticību, un mācīties no savas pieredzes. Escape the Maze var darboties kā konkurētspējīgs vingrinājums, kur atbildība, komunikācija un laika pārvaldība ir būtiska, lai mācītos kopīgi. Komandas vienlaicīgi var vērsties pie viena sektora, daloties ar panākumiem un neveiksmēm savā mācīšanās procesā, izmantojot lietotņu ziņapmaiņu. Abos gadījumos komandām jāstrādā kopā, lai glābtu sevi.

Physical Distancing

Physical Distancing

This activity can been designed to adhere to physical distancing guidelines. We modify the program to avoid game materials and handouts that need to be passed between participants. And, avoid anything where you have to get too close! Our skilled facilitators will be there to guide your participants throughout the experience, ensuring that as well as keeping to social distancing protocol each participant is engaged and having an enjoyable learning experience. Get in touch to find out how we can customise this experience for physical distancing and your team.

Nosūtīt pieprasījumu